Beyonce l-a socat pe Jay-Z cu o declaratie publica de iubire!

60163975

Beyonce Knowles, cantareata si actrita pe care telespectatorii o vor putea vedea ACASA in filmul castigator a doua premii Oscar, “Dreamgirls”, vineri, pe 19 februarie de la orele 20.30, si-a surprins sotul cu o declaratie de iubire.

Pe scena premiilor Grammy, unde cantareata a primit sase premii, Beyonce a mentionat in discursul de multumire ca isi iubeste sotul, pe rapperul Jay-Z. Nimic deosebit pana aici, dar cei doi si-au tinut viata personala departe de ochii presei si nu si-au facut niciodata declaratii publice.

As vrea sa multumesc familiei pentru toata iubirea si sprijinul lor si in special sotului meu. Te iubesc”, a spus Beyonce in discursul ei.

Desi pare o declaratie banala, Jay-Z a fost socat de cele spuse de sotia lui in public.

A fost socat. Nu i-a venit sa creada. Ce ai spus?, m-a intrebat" , povesteste Beyonce.

Artista a marturisit ca a fost atat de emotionata cand a primit premiul, incat nu si-a dat seama ce spune, dar acum recunoaste ca a intrecut masura.

 

Articol recomandat de sport.ro
FOTO | Imaginea cu Vladimir Putin care a stârnit revoltă! Ucrainenii acuză lipsă de reacție la nivel mondial
FOTO | Imaginea cu Vladimir Putin care a stârnit revoltă! Ucrainenii acuză lipsă de reacție la nivel mondial
Citește și...
Care este mâncarea preferată a lui Florin Dumitrescu. Juratul MastrerChef a vorbit despre începuturile în bucătărie

Florin Dumitrescu și-a construit cariera în bucătărie încă de la o vârstă fragedă, într-o perioadă în care meseria de bucătar arăta foarte diferit față de astăzi. 

Andreea Esca, Pavel Bartoș, Andi Moisescu și Cabral, surpriza PRO TV pe scena UNTOLD. „Ne vedem în toamnă!”

Zara Larsson a făcut vineri seară un show spectaculos la UNTOLD. Artista și-a surprins publicul cu mișcările sale, iar fanii au cântat fiecare vers.

Sting a făcut spectacol la Untold, în fața a zeci de mii de fani. Artistul a salutat publicul în limba română

Cluj Arena a fost plină joi seară, la concertul celebrului Sting. 

Recomandări
Scufundarea controlată a celor patru barje de pe Dunăre continuă. Motivul pentru sunt coborâte treptat în apă

Pe Dunăre continuă operațiunea de scufundare controlată a celor patru barje, ca să ajungă cât mai multă apă spre centrala de la Cernavodă.

Finanțele României se pregătesc pentru cel de-al treilea test. Standard & Poor’s decide dacă scapăm de „junk”

România a scapat din nou de retrogradarea la categoria „junk”. Agenția Moody's, a reconfirmat ratingul României, dar cu perspectivă negativă. Asta înseamnă că țara noastră rămâne pe ultima treaptă recomandată investițiilor. 

Drona care a explodat în Bulgaria, la granița cu România, a fost identificată. Anunțul autorităților de la Sofia

Ministerul Apărării de la Sofia a anunțat că drona care s-a prăbușit sâmbătă dimineața pe un câmp din Bulgaria, la circa un kilometru de stația de comprimare a gazelor de pe traseul gazoductului Trans-Balkan, este o dronă-momeală de tip Maya.