Paris Hilton ar fi vrut sa cante cu Paul McCartney!

60239499

Paris Hilton da dovada de un tupeu iesit din comun. Starleta s-a postat in fata lui Sir Paul McCartney si i-a propus un duet!


Paris Hilton si Paul McCartney au fost duminica seara la Los Angeles, la premiile Grammy. Fostul Beatles chiar a urcat pe scena si a cantat.

Paul McCartney
La petrecerea de dupa gala, Paris a dat cu ochii de Paul si s-a dus tinta la el.

"Mi-ar placea sa facem un duet impreuna. Si eu sunt cantareata si deja am scos albume", i-ar fi spus Paris. Numai ca a fost refuzata politicos. Paul i-a spus ca programul incarcat nu ii permite asa ceva.

Mai mult, starleta nu s-a lasat si l-a complimentat pe Sir Paul pentru... parul sau, exact "in stilul Beatles".

Articol recomandat de sport.ro
Declarație de dragoste pentru Berta! Un fotbalist celebru, îndrăgostit foc | FOTO
Declarație de dragoste pentru Berta! Un fotbalist celebru, îndrăgostit foc | FOTO
Citește și...
Adelina Pestrițu se alătură PRO TV și va prezenta reality show-ul Burlacii: Foc în Paradis

Adelina Pestrițu se alătură echipei PRO TV și va fi prezentatoarea noului reality show Burlacii: Foc în Paradis, un format care va aduce în prim-plan povești autentice de dragoste, alegeri neașteptate și experiențe.

Selly, precizări despre Nibiru, noul oraș al divertismentului de pe litoral. Ce îi așteaptă pe vizitatori

Senzația verii de pe litoralul românesc se pregătește să primească primii vizitatori dezvoltat ca un oraș al divertismentului, Nibiru își deschide porțile în două săptămâni, cu evenimente, concerte, spectacole și activări programate de luni până duminică.

Anne Hathaway și-a etalat burtica de gravidă în ținute spectaculoase. Aparițiile care au făcut furori în New York | FOTO

Anne Hathaway a atras toate privirile la evenimentele de promovare ale noului film The Odyssey, unde și-a etalat burtica de gravidă în mai multe ținute elegante, în culori vibrante.

Recomandări
Radu Miruţă: Am cerut Ucrainei să programeze dronele să se autodistrugă la intrarea în apele teritoriale româneşti

Ministrul interimar al Apărării, Radu Miruţă, a anunţat, vineri, că a cerut autorităţilor din Ucraina ca dronele pe care le lansează să fie programate să se autodistrugă la intrarea în apele teritoriale româneşti.

ONU avertizează: Fenomenul El Niño ar urma să atingă o intensitate ridicată între iulie şi septembrie. Ce efecte poate avea

ONU avertizează că fenomenul climatic El Niño se intensifică rapid și ar putea atinge un nivel puternic între iulie și septembrie. 

Percheziţii în mai multe judeţe, la persoane suspectate că au fraudat examenul de bacalaureat. Cinci persoane, reţinute

Poliţiştii şi procurorii au declanșat 47 de percheziţii în judeţele Alba, Arad, Bihor, Cluj şi Sibiu, într-un dosar care vizează infracţiunea de divulgare a informaţiilor secrete de serviciu sau nepublice, în scopul fraudării examenului de bacalaureat.