Kate Moss copiaza tunsori!

60146561

Dupa o zi de cand s-a tuns Posh si a facut ravajii, s-a tuns si Kate, dar nu ii sta atat de bine si nu e deloc originala.

Kate Moss a aparut cu noua tunsoare la petrecerea Sony Ericsson Ibiza Rocks.

Modelul nu e deloc original avand o tunsoare bob si amintind de rivala ei Sienna Miller.

Articol recomandat de sport.ro
Femeia care l-a fermecat pe Ionuț Chirilă: "Cine e? Lasă-mă lângă ea"
Femeia care l-a fermecat pe Ionuț Chirilă: "Cine e? Lasă-mă lângă ea"
Citește și...
Jessica Simpson le arata fanilor fundul... gol!

Cantareata si-a delectat atat admiratorii, cat si fotografii, cu posteriorul sau apetisant, in timpul unui concert live sustinut in Time Square, din New York, in cadrul emisiunii " Good Morning, America".

Divele au eclipsat saptamana modei de la New York

New York-ul a avut parte in ultimele zile de o desfasurare masiva de manechine, care mai de care mai gatite.

Cati bani a castigat Piturca inainte sa fie prins

Selectionerul nationalei a usurat cazinoul Casa Vernescu de 170.000 de dolari inainte sa fie prins cu camera ascunsa in pachetul de tigari.

Recomandări
USR a depus o nouă lege a integrității, dar fără „amendamentul anti-Fritz", pentru ca România să nu piardă banii din PNRR

Parlamentarii USR au depus un nou proiect privind integritatea, fără „amendamentul anti-Fritz", a anunţat liderul senatorilor partidului, Sorin Şipoş. El a explicat că acest proiect, dacă va fi adoptat, va salva banii din PNRR pentru România.

Nicușor Dan a promulgat legea care șterge anumite datorii la TVA, inclusiv dobânzi și penalități. Cine beneficiază

Preşedintele Nicuşor Dan anunţă, marţi, că a promulgat o lege importantă care corectează o inechitate produsă în aplicarea regimului TVA şi vine în sprijinul contribuabililor afectaţi.

Noi condiții pe piața de creditare din România. Ce ai putea pune în plus, ca garanție, la împrumuturi - proiect BNR

Băncile ar putea avea mai multă flexibilitate atunci când acordă anumite credite, iar unele împrumuturi ar putea fi garantate cu titluri de stat.