Fetița lui Kylie Jenner a fost internată de urgență în spital. Mesajul vedetei

62051255

Kylie Jenner și-a petrecut ziua de duminică în spital, alături de fiica sa Stormi, în vârstă de doar 1 an și trei luni, care a suferit o reacție alergică puternică.

Vedeta le-a transmis fanilor, pe Instagram, că a trecut prin cea mai grea și mai înfricoșătoare experiență de până acum.

Sora lui Kim Kardashian nu a explicat ce a provocat puternica reacție alergică a micuței Stormi, însă a adăugat că acum, fetița este sănătoasă.

„Nimic altceva nu mai contează în astfel de momente. Dumnezeu să le binecuvânteze pe toate mamele care au copii bolnavi. Le transmit toată dragostea și energia poitivă”.

Pe Instagram-ul Știrile ProTV găsiți imaginile momentului din lume!  

CLICK AICI pentru a instala GRATUIT aplicația Știrile ProTV pentru telefoane Android și iPhone!

Abonați-vă gratuit la newsletter-ul Știrile Pro TV de pe WhatsApp. Primiți în fiecare zi cele mai importante știri pe telefon! 

Articol recomandat de sport.ro
Fiica unui fost mare atacant fură inimile americanilor! Tatăl ei a fost coleg cu Miodrag Belodedici
Fiica unui fost mare atacant fură inimile americanilor! Tatăl ei a fost coleg cu Miodrag Belodedici
Citește și...
Motivul pentru care Kanye West nu mai iese din casă decât cu 3 Lamborghini negre

Cunoscut pentru extravaganţa sa, Kanye şochează chiar şi când e vorba de o simplă plimbare cu maşina.

Robbie Williams, surpriza ediției aniversare a festivalului UNTOLD

Surpriza pe care au pregătit-o organizatorii festivalului UNTOLD este una care depășește toate așteptările: în această vară, pe scena principală a festivalului va urca Robbie Williams!

Momentul în care Kinsey Wolanski este escortată afară de pe stadionul Wanda Metropolitano

Au apărut noi înregistrări video cu senzația internetului, Kinsey Wolanski, fiind escortată afară de pe stadionul unde s-a jucat finala UEFA Champions League.

Recomandări
Nicușor Dan, criticat dur: Speranța s-a transformat în dezamăgire. Astăzi, dezamăgirea s-a transformat în indignare

Decizia președintelui Nicușor Dan de a-l apăra pe șeful SPP, generalul Lucian Pahonțu, în urma dezvăluirilor privind participarea acestuia la reprimarea manifestanților de la Revoluția din 1989 continuă să facă valuri. 

Prognoză sumbră. Debitul Dunării la intrarea în România o să scadă sub mediile multianuale ale lunilor august şi septembrie

Debitul Dunării la intrarea în ţară va atinge în următoarele zile 1.600 mc/s, apoi va fi în scădere până la valoarea de 1.500 mc/s, situându-se sub mediile multianuale ale lunilor august şi septembrie.

Norvegienii s-au adunat la Palatul Regal din Oslo pentru a-și lua rămas bun de la regele Harald. GALERIE FOTO

Norvegienii s-au adunat sâmbătă în fața Palatului Regal pentru a-și lua rămas bun de la regele Harald, relatează Reuters.