Catalin Maruta, mesaj emotionant pe Facebook, de ziua Laurei Stoica: "A pierit fulgerator"

61326594

Indragita cantareata de muzica, Laura Stoica ar fi implinit astazi 46 de ani. Moartea ei tragica ii intristeaza si acum pe multi fani, printre ei si prezentatorul Catalin Maruta.

Catalin Maruta a postat un mesaj emotionat pe Facebook in memoria Laurei Stoica.

"Vreme de multi ani, pe 10 octombrie, showbiz-ul si toti cei apropiati sarbatoreau ziua Laurei Stoica. Lantul acestor frumoase petreceri s-a frant brusc in 2006, cand Laura a pierit fulgerator intr-un accident de masina, pe cand se intorcea de la un concert, din provincie. S-a stins odata cu cel ce ii era logodnic atunci (Cristi Margescu, ex-membru al trupei Metrorock).

Laura era insarcinata si extrem de emotionata ca, in sfarsit, dupa multe asteptari, avea sa devina mama. La sapte ani de la disparitia ei, inca nu putem trece indiferenti peste ziua ei de nastere, ii datoram acestei artiste foarte mult - hituri, inovatii in muzica si tot ceea ce am invatat de la ea in general, de la atitudinea ei pozitiva, onesta si plina de generozitate" a scris  Catalin Maruta pe pagina personala de Facebook.

Citeste si:

I se spunea "cel mai urat tatuaj din toata lumea", pana cand un adevarat artist s-a ocupat de el. Uite cum arata acum

Cum arata perfectiunea la plaja. Nicole Scherzinger, incredibil de sexy intr-un costum de baie pe care putine femei ar indrazni sa il poarte - FOTO

Articol recomandat de sport.ro
Clara a spus totul despre iubitul cu 53 de ani mai în vârstă: ”Primesc multe critici”
Clara a spus totul despre iubitul cu 53 de ani mai în vârstă: ”Primesc multe critici”
Citește și...
Cea mai bună zi din ultimii trei ani pentru bursele europene joi. Pauza tarifară anunțată de Trump a contribuit la creșteri

Bursele europene au încheiat ziua de joi în creştere puternică, după ce preşedintele american Donald Trump a anunţat o suspendare temporară a noilor tarife impuse majorităţii partenerilor comerciali ai SUA, în pofida incertitudinilor. 

O femeie din Suceava a distrus cu pietre mașina unei polițiste. De ce s-a răzbunat pe agentă

O femeie din orașul sucevean Milișăuți a provocat distrugeri mașinii personale a unei polițiste, chiar în fața sediului de Poliție, supărată că a fost întreruptă în timpul unei partide de sex.

Și-a spălat adidașii cu detergent și i-a luat în picioare. L-a prins ploaia, iar pățania lui a devenit virală

Postarea unui tânăr care și-a spălat adidașii cu detergent, iar apoi aceștia au făcut clăbuci în ploaie, a devenit virală.

Recomandări
Vară cu emoții pentru românii care pleacă în vacanță. Aeroportul Henri Coandă, pe primul loc în Europa la zboruri anulate

Dacă plecați în vacanță cu avionul, pregătiți-vă pentru ore de așteptare. Aeroportul Henri Coandă are cea mai mare rată a zborurilor anulate între aeroporturile europene și o medie de 124 de minute de întârziere a curselor. 

Operațiune de amploare în Bucegi, după accidentul în care o alpinistă a murit. Patru elicoptere au intervenit

Operațiune dramatică de salvare, în Munții Bucegi. Patru alpiniști care coborau pe un versant abrupt al Masivului Caraiman au căzut după ce coarda de asigurare s-ar fi rupt. Din păcate, unul dintre ei, o femeie, a murit.

Ambalajele, clasificate de la A la C, precum electrocasnicele. Noul regulament european care intră în vigoare din august

Ne pregătim pentru încă o etapă în materie de reciclare. Un nou regulament european intră în vigoare din luna august.