Romania, te iubesc!: Videochat-ul, o afacere de milioane de dolari
De mai bine de 10 ani, o afacere de milioane de dolari infloreste in Romania! Se numeste videochat si este un business despre care putini au curajul sa vorbeasca.
Cifre neoficiale arata ca in toata tara exista cateva mii de studiouri in care fete frumoase se imbraca provocator si discuta pe chat cu barbati timizi, posesori de carduri.
Duminica, la "Romania, te iubesc!", va invitam sa intrati in aceasta lume plina de senzualitate si mister.
Jessie e una din miile de fete care v-ar putea ispiti pe un site de adulti. Are 22 de ani si lucreaza in videochat de cand e majora. Crede ca are destula experienta cat sa duca de nas orice barbat.
E foarte atenta la felul cum arata si investeste in ingrijire personala in jur de 300 de dolari in fiecare luna. Nu e mult, pentru ca atunci cand e in forma castiga pana la 4.000 de dolari, tot pe luna.
Desi le-a ascuns la inceput, parintii si iubitul ei au aflat cu ce se ocupa si in timp s-au obisnuit cu ideea.
Duminica il veti cunoaste si pe Sasha. Este proprietarul unui lant de sapte studiouri de videochat in Bucuresti. A acceptat sa ne arate cum se fac banii in aceasta afacere si care sunt detaliile care fac diferenta.
Duminica veti vedea cum se programeaza un interviu. Cine sunt cei dispusi sa plateasca si cinci dolari pe minut pentru a scapa de singuratate. Cum se impaca aceasta afacere cu viata de familie.
Bani, seductie, secrete... de partea cealalta a monitorului la Romania, te iubesc!