Cel mai așteptat artist care va concerta la „Beach, Please!”. Cine va fi cap de afiș la ediția din 2025
Organizatorii festivalului de la malul mării „Beach, Please!” au anunțat cel mai așteptat artist care va concerta în vară la Costinești.
Rapperul american A$AP Rocky, soțul celebrei cântărețe Rihanna, este cap de afiș la ediția din 2025. „Beach, Please!” va avea loc între 9 și 13 iulie.
A$AP Rocky, pe numele său Rakim Mayers, este o figură emblematică nu doar în muzică, ci și în modă și pop culture.
Relația sa cu Rihanna, începută oficial în 2020 după ani de prietenie, l-a propulsat în centrul atenției. Cei doi formează unul dintre cele mai urmărite cupluri din showbiz-ul mondial.
Pe scena „Beach, Please!” vor urca de asemenea: 21 Savage, Lil Baby, Young Thug, Peso Pluma, A$AP Ferg și 6ix9ine, alături de peste 100 de artiști români.
Ajuns la a patra ediție, Beach Please! a devenit cel mai mare festival de trap și hip hop din Europa de Est.
Organizatorii anunță că deja au vândut peste 100.000 de bilete, dar și că au amenajat cu toate facilitățile necesare o zonă de camping.
Sursa: Pro TV
Etichete: festival, rihanna, costinesti, artist, asap rocky,
Dată publicare:
29-04-2025 19:30