Le-a facut copiilor o fotografie. Detaliul pe care l-a vazut femeia cand a privit cu atentie imaginea. FOTO

60617258

O femeie care se uita peste niste fotografii ale copiilor ei a trait un soc cand a vazut "fantoma unui copil" care plana langa pusti.

Michelle Mason din Stoke-on-Trent, Marea Britanie, a facut fotografia in august 2014. In imagine apar doi dintre cei trei copii ai femeii. Sopohia si Lee au fost fotografiati intr-un copac. Ajunsa acasa femeia s-a uitat cu atentie la fotografii. Momentul in care femeia de 39 de ani a vazut ceea ce pare a fi fantoma unui copil din Epoca Victoriana a fost descris ca un soc.

Citeste si: "Am inlemnit, ne-a cuprins pe toti groaza". Fotografia facuta de un tanar care a vizitat un castel bantuit renumit in Irlanda

"Eram intr-o plimbare cand copiii au decis sa se catere intr-un copac. Numai cand am ajuns acasa am vazut fata unui copil care ma privea. Nu mi-a venit sa cred cand am vazut copilul care avea o roata sau un cerc in mana. M-am ingrozit. Nu imi plac aceste lucruri. As vrea sa aflu mai multe despre acest copil. Sunt convinsa ca este o fantoma, posibil din Epoca Victoriana. Nu arata infricosator sau ca o amenintare la adresa copiilor mei. S-au speriat un pic, dar orice copil ar fi reactionat asa", a declarat femeia.

Femeia a spus ca in niciun caz imaginea nu este prelucrata in Photoshop.

 

Articol recomandat de sport.ro
FOTO Cum a fost pentru Andreea Bujancă să înoate alături de un delfin: ”Recomand tuturor! Pentru mine a fost prima dată”
FOTO Cum a fost pentru Andreea Bujancă să înoate alături de un delfin: ”Recomand tuturor! Pentru mine a fost prima dată”
Citește și...
Cea mai bună zi din ultimii trei ani pentru bursele europene joi. Pauza tarifară anunțată de Trump a contribuit la creșteri

Bursele europene au încheiat ziua de joi în creştere puternică, după ce preşedintele american Donald Trump a anunţat o suspendare temporară a noilor tarife impuse majorităţii partenerilor comerciali ai SUA, în pofida incertitudinilor. 

O femeie din Suceava a distrus cu pietre mașina unei polițiste. De ce s-a răzbunat pe agentă

O femeie din orașul sucevean Milișăuți a provocat distrugeri mașinii personale a unei polițiste, chiar în fața sediului de Poliție, supărată că a fost întreruptă în timpul unei partide de sex.

Și-a spălat adidașii cu detergent și i-a luat în picioare. L-a prins ploaia, iar pățania lui a devenit virală

Postarea unui tânăr care și-a spălat adidașii cu detergent, iar apoi aceștia au făcut clăbuci în ploaie, a devenit virală.

Recomandări
Achiziție spectaculoasă a statului. Romgaz preia de la elvețieni combinatul chimic Azomureș

Compania de stat Romgaz a anunțat miercuri că va prelua combinatul chimic Azomureș, cea mai importantă mutare strategică după implicarea în proiectul Neptun Deep. 

Atribuțiile guvernului interimar. Moțiunea PSD-AUR a lăsat România fără putere de semnătură pentru 10 miliarde de euro

Guvernul condus de Ilie Bolojan a fost demis într-un moment delicat, cu reforme blocate și termene-limită pentru PNRR. România riscă să piardă miliarde de euro în lipsa unor decizii rapide și a unui acord politic pentru proiectele mari. 

Cât de greu este pentru un străin să devină, oficial, român. Ce l-a impresionat pe Arun, din India, la istoria României

Zeci de cetățeni din Columbia, Noua Zeelandă, Egipt sau Turcia au depus astăzi jurământul de credință față de România și au devenit cetățeni cu acte și drepturi depline.