FOTO si VIDEO. Drumul spre nicaieri. Cea mai terifianta experienta pe care o poate avea un sofer

60525505

Acest pod da fiori oricarui sofer care-l intalneste in drumul sau. Prima traire este groaza... noroc ca este vorba doar de o iluzie optica.

Podul Storseisundet Norvegia

Situat in nord vestul Norvegiei, Podul Storseisundet, are o forma atat de curioasa si infioratoare, in acelasi timp, incat este folosit frecvent in reclame de televiziune.

Podul Storseisundet Norvegia

A fost construit in 2005 si a devenit atractie turistica.
 

Articol recomandat de sport.ro
FOTO | Dacia domină Europa! Cel mai bine vândut model în prima jumătate a anului 2026
FOTO | Dacia domină Europa! Cel mai bine vândut model în prima jumătate a anului 2026
Citește și...
Cea mai bună zi din ultimii trei ani pentru bursele europene joi. Pauza tarifară anunțată de Trump a contribuit la creșteri

Bursele europene au încheiat ziua de joi în creştere puternică, după ce preşedintele american Donald Trump a anunţat o suspendare temporară a noilor tarife impuse majorităţii partenerilor comerciali ai SUA, în pofida incertitudinilor. 

O femeie din Suceava a distrus cu pietre mașina unei polițiste. De ce s-a răzbunat pe agentă

O femeie din orașul sucevean Milișăuți a provocat distrugeri mașinii personale a unei polițiste, chiar în fața sediului de Poliție, supărată că a fost întreruptă în timpul unei partide de sex.

Și-a spălat adidașii cu detergent și i-a luat în picioare. L-a prins ploaia, iar pățania lui a devenit virală

Postarea unui tânăr care și-a spălat adidașii cu detergent, iar apoi aceștia au făcut clăbuci în ploaie, a devenit virală.

Recomandări
Toate confederațiile sindicale cer retragerea proiectului Legii salarizării: „Nu vom mai participa la nicio consultare”

Cele cinci confederaţii sindicale reprezentative la nivel naţional cer retragerea de urgenţă a proiectului Legii salarizării în sectorul public şi anunţă că nu vor mai participa la nicio consultare care vizează actualul proiect.

Undă verde la bani PNRR. Ministrul Buzoianu: ”Tocmai am trecut un jalon de reformă, în valoare de un 1 miliard de euro”

Ministrul demis al Mediului, Diana Buzoianu, afirmă că instituția pe care o conduce ”tocmai a trecut un jalon de reformă” pentru PNRR, în valoare de un miliard de euro.

TAROM are un nou director general. Miruță: Costaş a fost revocat după ce nu a făcut demersuri pentru refacerea bugetului

Consiliul de Administraţie al TAROM l-a numit, miercuri, pe Cristian Anghel în funcţia de director general interimar al companiei, după ce l-a revocat din funcţie pe Bogdan Costaş.