Prima zi de Paste, incheiata de tineri in cluburi. "La pranz petreci cu familia si seara vii sa te bubui un pic"

×
Publicitate

 Prima zi de Paste s-a incheiat pentru multi tineri in cluburi. In Capitala, localurile din Centrul Vechi s-au umplut cand a inceput ploaia.

Pe ringul de dans, fetele s-au laudat cu ce cadouri au primit de la iepurasul generos.

Dupa mesele imbelsugate de Paste, cateva miscari pe ringul de dans au fost potrivite pentru tineri. Iar domnisoarele aveau un motiv in plus de petrecere: cadourile scumpe primite de la iepuras.

Tanara: Mai, stii cum e, la pranz petreci cu familia si seara vii sa te bubui un pic. Asa e frumos, sa le combini cumva.
Reporter: Ce ai primit de la iepuras?
Tanara: Un telefon si o excursie in Caraibe.

Dupa o repriza de shot-uri, baietii si-au amintit ca iepurasul nu i-a ocolit nici pe ei.

Tanar: Bani multi ce sa primesc?!

Bucurosi au fost si managerii localurilor care cu o seara in urma au avut atat de putini clienti, incat abia si-au scos banii investiti in DJ-ii chemati sa anime atmosfera. De data asta le-au pregatit reduceri si oferte speciale ca sa-i atraga.

Oana Cozma, PR Manager: "Am avut pterecerea "Your Most Elegant Easter". Muzica buna si atmosfera de sarbatoare. Pentru domnisoare avem bauturi din partea casei."

Pana la urma, ploaia a fost cea care a umplut discotecile, altfel tot terasele ar fi fost preferate de tineri. Unii chiar au ramas la mese in ciuda vremii de afara.

In serile urmatoare, cluburile vor fi tot pline, pentru ca vremea rece ii va goni pe tineri de la terase.

Articol recomandat de sport.ro
Dacia a prezentat noul Logan! Cum arată și cât costă ”cel mai puternic de până acum”
Dacia a prezentat noul Logan! Cum arată și cât costă ”cel mai puternic de până acum”
Citește și...
Un TIR şi un autoturism s-au ciocnit pe DN 66. Unul dintre şoferi ar fi murit, celălalt fiind grav rănit

Un TIR şi un autoturism au fost implicate, sâmbătă dimineaţă, într-un accident rutier produs pe DN 66, în localitatea Ţânţăreni, judeţul Gorj.

Lista bisericilor românești care primesc peste 5 milioane de euro de la stat

Departamentul pentru Românii de Pretutindeni a publicat primele liste de proiecte pe care le va finanţa în 2026. Cei mai mulţi bani ajung, pentru al patrulea an consecutiv, la bisericile şi mitropoliile - în special ortodoxe - din diaspora.

Ce se întâmplă cu noua lege a salarizării din sistemul bugetar, după ce alianța PSD-AUR a lăsat România fără guvern

Ministerul Muncii va trimite partidelor un document cu principiile noii legi a salarizării, iar consultările pe proiect nu vor începe fără un minim acord cu o majoritate parlamentară proeuropeană, a declarat ministrul interimar al Muncii, Dragoş Pîslaru.

Recomandări
Președintele Nicușor Dan, de Ziua Europei: ”România va avea un guvern pro occidental într-un termen rezonabil"

De Ziua Europei, președintele Nicușor Dan a prezentat un scurt bilanț al celor 20 de ani de integrare europeană și a cerut o dezbatere ”onestă” despre Uniunea Europeană, dincolo de „lozinci".

Nava cu focar de hantavirus ajunge în Tenerife: 147 de pasageri vor fi izolați, fără contact cu populația

Autoritățile spaniole se pregătesc să-i primească pe cei aproape 150 de pasageri și membri ai echipajului aflați pe nava de croazieră unde a fost raportat focarul de hantavirus.

Discursul lui Vladimir Putin de Ziua Victoriei, la Moscova: ”Naziştii au atacat pe la spate Uniunea Sovietică”

Preşedintele Rusiei şi comandantul suprem al Forţelor Armate Ruse, Vladimir Putin, a asistat sâmbătă la parada din Piaţa Roşie, organizată cu ocazia celei de-a 81-a aniversări a Zilei Victoriei.