Blonde sau brunete. Cum iti plac?

60262961

Vedetele sunt, in general destul de conservatoare in ceea ce priveste stilul si coafura. Asa eram obisnuiti sa credem, dar...

Daca ne uitam mai bine la imaginile alaturate, o sa vedem ca schimbarile sunt la ordinea zilei pentru staruri.

Fie ca e vorba despre un nou film, un videoclip sau, cine stie, un divort, divele isi vopsesc parul destul de des. Nici domnii nu se dau in laturi si trec si ei de la blond la brun. Sau invers.

Madonna, Britney Spears, David Beckham, pana si Brad Pitt si-au modificat de-a lungul anilor podoaba capilara.

Articol recomandat de sport.ro
NEWS ALERT Andrei Rațiu, cel mai scump transfer din istoria clubului!
NEWS ALERT Andrei Rațiu, cel mai scump transfer din istoria clubului!
Citește și...
Cindy Crawford se dezbraca pentru Allure Magazine!

Cindy Crawford a realizat un pictorial atipic pentru revista americana Allure Magazine!

Iepurasii Playboy rontaie morcovul crizei! Grupul isi restrange activitatea

Playboy a infruntat criza economica ce s-a abatut asupra Americii cu pieptul gol. Insa nici macar silicoanele nu au putut apara celebra revista pentru barbati sa resimta lovitura dura a acesteia

Cine o terorizeaza pe Pamela?

Pamela este tinuta din scurt chiar de mama ei, Carol. Doamna Anderson s-a mutat in casa fiicei din Malibu, California si a preluat incet, incet, controlul.

Recomandări
Nicușor Dan s-a întâlnit la Baza Kogălniceanu cu delegația Congresului SUA. A mâncat la popotă alături de soldați | FOTO

Nicușor Dan s-a întâlnit duminică la Baza Kogălniceanu cu delegația Congresului SUA și a mâncat la popotă, alături de soldații americani, potrivit Administrației Prezidențiale.

Islanda a votat împotriva aderării la Uniunea Europeană, a anunțat postul public de televiziune RUV

⁠Islanda a respins propunerea guvernului de a ⁠iniția negocieri de aderare la Uniunea Europeană, ‌a anunțat postul public de televiziune RUV, în condițiile în care mai sunt de numărat doar câteva voturi.

Sondaj: Trei sferturi dintre bucureșteni cred că România merge într-o direcție greșită. Mare surpriză în opțiunile de vot

Majoritatea bucureştenilor (73%) consideră că România merge într-o direcţie greşită, arată un sondaj de opinie realizat de CURS la nivelul Capitalei.