Protestatari care nu si-au pierdut simtul umorului: ii cer ajutor lui Chuck Norris

60543072

La manifestatiile care au avut loc ieri in Piata Victoriei din Timisoara au participat aproximativ 300 de persoane.

Printre pancartele cu "Jos Basescu", "Hotii","Noi suntem poporul, tu esti dictatorul", "Vrem anticipate" pe care protestatarii le-au adus cu ei in fata Operei National din Timisoara si-a facut loc, aseara, si un afis pe care unul dintre manifestanti a scris "Chuck Norris, HELP!".

Manifestantii au stat in centrul orasului de la ora 16 pana in jurul orei 21, dar au promis sa reia actiunile de protest.

Acestia au aprobare de la Primaria Timisoara de a protesta in Piata Victoriei in fiecare zi, de la ora 14, la 22.

Articol recomandat de sport.ro
Norvegia reacționează dur după lovitura de proporții dată de Rusia lui Putin
Norvegia reacționează dur după lovitura de proporții dată de Rusia lui Putin
Citește și...
O moda care a luat nastere la Paris incepe sa faca furori si la noi! Ce inseamna conceptul "Noapte in Alb"

 O modă care a luat naştere la Paris începe să facă furori şi la noi! Este vorba de "Noaptea in Alb", idee care a prins contur la Timişoara, ca "Cina în alb". Cei care au luat parte la petrecere s-au imbracat, din cap până în picioare, în alb.

Au simtit miros de gaz si au intrat in apartamentul vecinului. Ce au descoperit inauntru i-a ingrozit

 Descoperire macabra intr-un apartament din Timisoara. Un barbat de 58 de ani a fost gasit in stare de putrefactie.

Solutia gasita de inspectorii scolari din Timis. Parintii nu vor mai fi nevoiti sa scoata bani din buzunar pentru meditatii

Satui de dezastrele inregistrate aproape in fiecare an la bacalureat, inspectorii scolari din Timis s-au hotarat ca anul acesta e timpul sa gaseasca singuri o rezolvare pentru elevii slabi pregatiti.

Recomandări
Încă un incident în Marea Neagră. Navă comercială avariată în apropiere de Sfântu Gheorghe - posibil de o dronă sau o mină

O navă comercială care transporta cărbuni din Statele Unite către Ucraina a fost avariată în noaptea de 23 spre 24 iulie în Zona Economică Exclusivă a României, la aproximativ 22 de mile marine de Sfântu Gheorghe.

Criză de personal în spitale. Guvernul a deblocat doar 22 de posturi din cele 7.600 cerute de Ministerul Sănătății

Ministerul Sănătății a cerut deblocarea a peste 7.000 de posturi în spitalele din toată țara, însă Guvernul a aprobat, deocamdată, doar 22.

SUA anunță a 13-a noapte consecutivă de atacuri asupra Iranului. Loviturile au vizat baze militare și depozite de drone

Armata SUA anunţă finalizarea celei de-a 13-a nopţi consecutive de atacuri asupra Iranului.