Descoperie macabra intr-un canal de langa Timisoara

×
Publicitate

Un barbat din judetul Timis s-a speriat teribil in aceasta dupa-amiaza.

Acesta a zarit un cadavru scufundat intr-un canal de irigatii. Speriat, omul a dat alarma si, in scurt timp, la fata locului si-a facut aparitia o echipa de criminalisti.

Din primele cercetari, este vorba de cadavrul unui barbat care a murit in urma cu doua-trei saptamani, in imprejurari dramatice. Purta o haina de piele si era dezbracat de la brau in jos. Politistii au dus trupul barbatului la IML, iar medicii lergisti urmeaza sa se pronunte daca pe corp se pot identifica si urme de violenta.

 

Articol recomandat de sport.ro
FOTO Bernadette Szocs a întors toate privirile la plajă! Cum se relaxează campioana noastră - https://pro-link.ro/VNa
FOTO Bernadette Szocs a întors toate privirile la plajă! Cum se relaxează campioana noastră - https://pro-link.ro/VNa
Citește și...
Soferita ranita dupa ce a fost implicata intr-un accident cu o ambulanta

Accidentul a avut loc in aceasta dupa-amiaza, la intrarea in localitatea Sacalaz.

Incepem anul cu 1.000 de pensionari in plus fata de 2011. Care e distributia pensiilor

159.864 de pensionari au fost inregistrati la inceputul anului 2012 la Casa Judeteana de Pensii din Timis, dupa ce 2011 s-a incheiat cu un numar de 158.752 de pensionari in judet.

Calatori agresivi. Controlor lovit cu pumnul, dupa ce un altul a primit spray lacrimogen in fata

In ultimele doua zile, doi controlori angajati ai Regiei Autonome de Transport Timisoara au fost victimele unor calatori nervosi. Pulverizarea cu spray-ul paralizant sau violenta fizica sunt metodele de razbunare folosite de doi timisoreni.

Recomandări
Cei trei judecători CCR care s-au opus „amendamentului Fritz”. De ce au considerat că legea este retroactivă

Trei judecători ai CCR au avut o opinie separată față de decizia care a declarat constituțional „amendamentul Fritz”. În viziunea lor, acesta încalcă principiul neretroactivității legii.

CNSU a aprobat noi măsuri de urgență pentru Cernavodă. Cum va fi asigurată apa necesară răcirii reactoarelor

Comitetul Național pentru Situații de Urgență (CNSU) a aprobat vineri o nouă hotărâre, care cuprinde mai multe măsuri și intervenții în regim de urgență pentru a asigura debitul de apă necesar în continuare pentru răcire la CNE Cernavodă.

Incendiu la Institutul Clinic Fundeni din București. 37 de pacienți au fost evacuați de urgență

Pompierii au intervenit, sâmbătă dimineaţă, pentru a stinge un incendiu care se manifesta cu degajări de fum într-un salon de la etajul al treilea al Institutului Clinic Fundeni din Bucureşti.