Răsturnare de situație! Unde ar putea ajunge Mbappe. Ofertă de 400 de milioane de euro

62330093

Potrivit radoului francez RMC, mai multe cluburi vor încerca sau au încercat deja să-l recruteze pe Kylian Mbappé în această vară.

Chelsea s-a poziţionat în mod clar: Nu există nicio ofertă în acest moment, deoarece francezul vrea să meargă la Real Madrid.

Un club este Al-Hilal. Saudiţii sunt gata să ofere 400 de milioane de euro pe doi ani pentru cel mai bun marcator din toate timpurile al clubului parizian, potrvit News.ro.

Al-Hilal îi oferă lui PSG 200 de milioane de euro pentru a răscumpăra ultimul an din contractul starului său.

Cu toate acestea, dacă Kylian Mbappé nu va da un răspuns pozitiv Parisului cu privire la o prelungire până la 31 iulie, clubul, care îl va pune pe piaţa transferurilor, este pregătit să accepte oferta.

Articol recomandat de sport.ro
Fiica unui fost mare atacant fură inimile americanilor! Tatăl ei a fost coleg cu Miodrag Belodedici
Fiica unui fost mare atacant fură inimile americanilor! Tatăl ei a fost coleg cu Miodrag Belodedici
Citește și...
Mai multe vedete internaționale au fost prezente la meciul de debut a lui Messi. Ce personalități au venit să-l susțină. FOTO

La debutul pentru Inter Miami, Lionel Messi, în vârstă de 36 de ani, a adus victoria pentru noua sa echipă, în meciul cu Cruz Azul, care a învins cu scorul 2-1.

Marele derby FCSB-Dinamo. Antrenorul Elias Charalambous: ”Va fi dificil, Dinamo e mai bună decât a arătat în prima etapă”

Antrenorul echipei de fotbal FCSB, Elias Charalambous, a afirmat, vineri, într-o conferinţă de presă, că derby-ul cu Dinamo va fi unul foarte dificil.

FCSB-Dinamo. Cozi uriașe la bilete. La 7 dimineața, 300 de oameni așteptau deja să cumpere

Ghencea și National Arena ar fi fost prea mici pentru derby-ul cu Dinamo, spune Mihai Stoica după nebunia de la casele de bilete! Fanii au stat ore întregi la coadă, iar FCSB vrea acum să joace derby-ul cu CFR pe Ghencea.

Recomandări
Nicușor Dan, criticat dur: Speranța s-a transformat în dezamăgire. Astăzi, dezamăgirea s-a transformat în indignare

Decizia președintelui Nicușor Dan de a-l apăra pe șeful SPP, generalul Lucian Pahonțu, în urma dezvăluirilor privind participarea acestuia la reprimarea manifestanților de la Revoluția din 1989 continuă să facă valuri. 

Prognoză sumbră. Debitul Dunării la intrarea în România o să scadă sub mediile multianuale ale lunilor august şi septembrie

Debitul Dunării la intrarea în ţară va atinge în următoarele zile 1.600 mc/s, apoi va fi în scădere până la valoarea de 1.500 mc/s, situându-se sub mediile multianuale ale lunilor august şi septembrie.

Norvegienii s-au adunat la Palatul Regal din Oslo pentru a-și lua rămas bun de la regele Harald. GALERIE FOTO

Norvegienii s-au adunat sâmbătă în fața Palatului Regal pentru a-și lua rămas bun de la regele Harald, relatează Reuters.