Vrem parerea ta! TU esti ProTV, TU faci diferenta!

60515184

Te provocam sa castigi! FII Pro si spune ce crezi despre noi: ce vrei sa vezi, ce iti place, ce schimbari iti doresti si ce ne sfatuiesti!

Spune-ti punctul de vedere si ProTV te rasplateste!

Pentru inceput, te invitam sa raspunzi la cateva intrebari. Totul e foarte simplu si dureaza doar cateva minute!

CLICK AICI pentru a participa

Articol recomandat de sport.ro
FOTO Cristina Ich, apariție incendiară în dormitor: „Mor după tine! / Arăți senzațional!”
FOTO Cristina Ich, apariție incendiară în dormitor: „Mor după tine! / Arăți senzațional!”
Citește și...
Cum arată bugetul unei familii din România în 2026. 86 de lei din 100, cheltuiți pe nevoi urgente

Tot mai multe familii din România nu se ajung cu banii de la un salariu la altul, pentru că viața este tot mai scumpă. 

Studiu despre veniturile votanților din România: La USR cresc, staționare la PNL, scad la PSD

Evoluţia veniturilor în ultimul an este diferită la votanţii partidelor, acestea fiind în creştere la simpatizanţii USR, la acelaşi nivel la cei ai PNL şi mai reduse la votanţii PSD, relevă o cercetare sociologică realizată de INSCOP Research.

Experții UNESCO, pe urmele dinozaurilor din Țara Hațegului. Tradițiile i-au impresionat: ”Aveți un geoparc minunat”

Experți de peste hotare sunt prezenți în aceste zile în Țara Hațegului, pentru a stabili dacă geoparcul de acolo poate rămâne în rețeaua mondială UNESCO.

Recomandări
Nicușor Dan: „Aștept ca partidele să vină vineri cu concluzia pentru un guvern minoritar. Sper să fie serioși”

Președintele Nicușor Dan a declarat miercuri seară, la Cluj-Napoca, că așteaptă ca partidele să stabilească în ce condiții vor susține un guvern minoritar, fără a face parte din acesta, și să vină vineri cu o concluzie clară.

Fritz le-a propus lui Bolojan și lui Kelemen Hunor o nouă rocadă la guvernare. Cine ar conduce România până în 2028

PSD îl aruncă oficial în luptă pe Sorin Grindeanu pentru funcția de premier și anunță că va face rost de voturile necesare pentru învestire. 

Cum arată bugetul unei familii din România în 2026. 86 de lei din 100, cheltuiți pe nevoi urgente

Tot mai multe familii din România nu se ajung cu banii de la un salariu la altul, pentru că viața este tot mai scumpă.