Oaspete nepoftit. S-au trezit cu o masina in sufragerie

×
Publicitate

Cu politia pe urme, un sofer din Germania si-a incheiat cursa intr-un mod cat se poate de brutal. A pierdut controlul volanului si a ajuns cu masina in sufrageria unei case, dupa ce a trecut printr-un zid gros de aproape 60 de centimetri.

Impactul a fost atat de violent, incat zidul gros de caramida s-a prabusit. Cand au vazut distrugerile, pompierii s-au temut initial ca intreaga cladire din orasul Meppen este in pericol sa se darame.

Si proprietarul a inlemnit cand s-a trezit cu vehiculul in sufragerie. A rasuflat insa usurat ca nu a fost mai rau.

Soferul de 23 de ani a fost ranit in accident. Este la spital si politistii asteapta sa-si mai vina in fire ca sa-l ia la intrebari.

Articol recomandat de sport.ro
FOTO Fosta luptătoare din UFC și-a surprins fanii cu un pictorial interzis minorilor: ”Sunt puși, nu?”
FOTO Fosta luptătoare din UFC și-a surprins fanii cu un pictorial interzis minorilor: ”Sunt puși, nu?”
Citește și...
Procurorii lui Kövesi au descins în 4 țări într-o anchetă privind fonduri UE. Este vizat fostul grup al lui Marine le Pen

Parchetul European (EPPO) desfășoară percheziții în Franța și alte state într-o anchetă privind utilizarea fondurilor europene de fostul grup europarlamentar Identitate și Democrație (ID).

Un american a părăsit Occidentul pentru valorile tradiționale ale Rusiei, dar nu a fost cum se aștepta

Când Leo Hare s‑a mutat din Texas în Rusia la sfârșitul anului 2023, după ce i s‑a acordat azil, el era convins că își construiește un viitor mai bun pentru familia sa.

Obiceiurile lor extreme de economisire le-au permis să se retragă din viața profesională la doar 40 de ani

În fiecare iarnă, Alan și Katie Donegan evitau să pornească încălzirea în locuința lor din sudul Angliei. „În schimb, purtam mai multe straturi de haine și foloseam sticle cu apă caldă - am transformat totul într-un joc”, spune Alan.

Recomandări
Surse: Nicușor Dan crede că România ar fi fost într-o situație mai bună dacă Guvernul Veștea ar fi trecut cu sprijinul AUR

Parlamentul intră în vacanța fără să fi votat un Guvern cu puteri depline. Iar președintele nu a desemnat un nou premier pentru că, spune el, nici unul dintre cei propuși de partide nu are șanse să adune voturile necesare.

Peste 400 de persoane moarte la „azilul groazei” din Bihor, găsite îngropate pe un câmp. Detalii șocante din ancheta DIICOT

Acuzații oribile vizează un nou azil al groazei descoperit în Bihor. O familie care îngrijea în mai multe cămine fără autorizație peste 400 de persoane vulnerabile este acuzată de procurorii DIICOT de trafic de persoane.

Rezultatele la Evaluarea Naţională 2026, publicate mai devreme. 79% dintre elevi au medii mai mari sau egale cu 5

Rezultatele inițiale ale Evaluării Naționale pentru absolvenții clasei a VIII-a au fost publicate marți, 30 iunie 2026, la ora 17:00, pe platforma dedicată examenului. Datele reflectă performanțele obținute înainte de perioada contestațiilor.