Trei tiruri au luat foc in Bragadiru! Doua persoane au fost ranite!

60197437

Totul s-a intamplat intr-o parcare din localitatea ilfoveana Bragadiru, doua persoane care au fost ranite in urma incendiului fiind duse la un spital din Capitala, a declarat purtatorul de cuvant al ISU Ilfov, Simion Petrus.

Ramaneti pe www.stirileprotv.ro pentru mai multe detalii si informatii.

Articol recomandat de sport.ro
FOTO Erling Haaland i-a șocat pe fani cu noul său look: ”Spune-mi că nu e adevărat”
FOTO Erling Haaland i-a șocat pe fani cu noul său look: ”Spune-mi că nu e adevărat”
Citește și...
Tragedie in Cluj! Doi tineri au pierit inghititi de apele unui lac!

UPDATE: Ar fi trebuit sa fie un week-end linistit la cabana pentru un grup de tineri din Cluj, dar totul s-a transformat intr-un cosmar. Doi dintre ei au fost inghititi sambata noapte de lacul Fantanele, pe malul caruia se afla imobilul.

IMAGINI SPECTACULOASE!A facut prapad dupa ce a intrat cu masina intr-un bar

UPDATE: "Soarta a fost mereu de partea mea" spune cu emotie in glas o femeie care a fost sambata noapte in pericol de moarte, alaturi de inca patru persoane.

Ziua politist, noaptea bataus! A luat la pumni un pompier

Sunt rolurile pe care le joaca un doljean, in comuna Amarastii de Sus. Beat crita, in timpul liber, a snopit in bataie un pompier, angajat al primariei.

Recomandări
Datoria publică a României, în creștere constantă. Suntem la 61,4% din PIB. Instrumentele de finanțare a deficitului bugetar

În luna mai 2026, datoria publică a României a depășit pragul de 1.194 de miliarde de lei, ceea ce reprezintă 61,4% din produsul intern brut, potrivit datelor publicate de Ministerul Finanțelor.

Răsturnare de situație. Întâlnirea lui Nicușor Dan cu liderii fostei coaliții privind legea salarizării, anulată. SURSE

Întâlnirea dintre Nicușor Dan și liderii din fosta coaliție cu privire la legea salarizării nu va mai avea loc luni, au precizat surse pentru Știrile PRO TV.

Bogdan Ivan: „Reducerea accizei cu 20% trebuia să ieftinească motorina, dar prețurile la pompă au sărit din nou de 10,4 lei”

Fostul ministru al Energiei, social-democratul Bogdan Ivan, afirmă că reducerea accizei cu 20% trebuia să ieftinească motorina, însă prețurile la pompă au sărit din nou peste 10,2 - 10,4 lei.