REVOLTATOR! Fetita de numai 10 luni, zdrobita in bataie de propria mama

60305655

Medicii si politistii maramureseni au fost socati de acest caz cutremurator. Bunica a fost cea care a smuls copila din mainile femeii fara suflet si a dus-o la spital.

Fetita este acum internata la Spitalul Judetean din Baia-Mare. Are corpul plin de leziuni, insa medicii sunt optimisti si spun ca se va face bine.

Sora si mama femeii care si-a maltratat bebelusul povestesc ca nu e prima oara cand isi loveste copilul.

Le-au spus politistilor ca uneori aceasta se poarta zile in sir foarte frumos, apoi parca isi pierde mintile. Atunci, nimeni nu-i poate sta in cale.

Femeia este cercetata acum pentru rele tratamente aplicate unui minor. Marti au aflat despre caz si reprezentantii Directiei pentru Protectia Copilului, care spun ca vor face o ancheta sociala acasa la femeie si, cel mai probabil, ii vor lua fetita si o vor incredinta unui asistent maternal.

Articol recomandat de sport.ro
Prezentatoarea BBC, moment viral pe internet: ”Am avut o mică problemă”
Prezentatoarea BBC, moment viral pe internet: ”Am avut o mică problemă”
Citește și...
Tragedie la Dinamo. Echipa de juniori, implicată într-un accident grav. O persoană a murit

A fost activat Planul Roșu de Intervenție, în județul Argeș, după ce un microbuz cu 16 persoane a intrat într-un gard.

Prima reacție a pilotului român de F-16 care a doborât două drone deasupra României: „N-am știut pentru ce decolăm”

Ministerul Apărării a publicat, în exclusivitate, un interviu cu pilotul român de F-16 care a reușit să doboare, în mai puțin de 24 de ore, două drone militare care au pătruns în spațiul aerian românesc.

Drone intrate în spațiul României, după care au produs explozii în Ucraina. Două aeronave F-16 au fost ridicate de la sol

Autorităţile au transmis, joi seară, un nou mesaj RO-Alert în nordul judeţului Tulcea. Două aeronave F-16 din cadrul Bazei 86 Aeriene Borcea au fost ridicate de la sol.

Recomandări
Greva generală din spitale a fost „suspendată” după trei zile. Sanitas: „Am reușit! Am fost auziți!”

Greva generală din spitale a fost „suspendată” după trei zile. Sindicaliștii precizează că această suspendare nu înseamnă o încetare a acțiunii de protest și că își doresc un alt proiect al legii salarizării.

NATO trece oficial în modul de apărare pe Flancul Estic. Noile mutări făcute de Alianță în cazul României

Spania va desfășura la baza aeriană Mihail Kogălniceanu avioane de luptă F-18, un avion cisternă, elicoptere pentru combaterea dronelor și aproximativ 200 de militari, în cadrul noii misiuni NATO de Apărare Aeriană pe Flancul Estic.

Căldură extremă în România. ANM a emis Cod portocaliu de caniculă. Unde vor fi cele mai mari temperaturi

Valul de căldură care a lovit România a început să se intensifice. Mai multe regiuni sunt sub avertizare de caniculă, iar în patru județe ANM a emis Cod portocaliu.