A ajuns la spital de ziua lui, batut mar de propriul tata

60180233

Un tanar de 30 de ani din Constanta a ajuns la spital chiar de ziua lui. El spune ca tatal si fratele sau au pus capat chefului cand s-au napustit asupra lui, lovindu-l cu bestialitate.

Nu a fost singurul incident violent pentru care medicii constanteni au fost solicitati sa intervina.

In doar doua ore, sapte barbati au ajuns la spital cu fracturi si alte rani grave. Au fost implicati in scandaluri sangeroase. 

Cel mai grav ranit este un tanar de 33 de ani, atacat de cativa indivizi care l-au taiat cu sabia si l-au lovit pana cand si-a pierdut cunostinta.

Incidentele sunt acum anchetate de politisti.

Articol recomandat de sport.ro
Derapaj incredibil în timpul finalei Spania - Argentina: „Sunt niște porci, niște escroci, niște bătăuși”
Derapaj incredibil în timpul finalei Spania - Argentina: „Sunt niște porci, niște escroci, niște bătăuși”
Citește și...
Accident grav în Munții Ciucaș. Patru persoane au fost rănite după ce mașina în care se aflau a lovit o stâncă

Salvamontiști și paramedici din județul Prahova participă, luni, la o acțiune complexă de recuperare de pe munte a patru persoane rănite, după ce autovehiculul în care se aflau și care cobora dinspre cabana Ciucaș a derapat și s-a izbit de o stâncă. 

Podul peste Dunăre de la Brăila intră din nou în șantier pentru 3 săptămâni. Restricții de trafic pentru șoferi

Noi restricţii de trafic vor fi impuse, începând de luni, pe podul peste Dunăre de la Brăila, în vederea executării canalului drenant, a anunţat Compania Naţională de Administrare a Infrastructurii Rutiere (CNAIR), pe pagina sa de Facebook.

Diana Buzoianu anunță începerea lucrărilor la noul Parc Grozăvești: „30.000 de mp de spațiu verde, redați comunității”

Ministrul interimar al Mediului, Diana Buzoianu, a anunțat că au început lucrările de amenajare a noului Parc Grozăvești din Sectorul 6 al Capitalei, proiect care va reda comunității aproape 31.000 de metri pătrați de spațiu verde.

Recomandări
Ministrul Apărării: A fost publicat Ordinul prin care interviurile din comisiile de selecție MApN se filmează ”în toată țara”

Ministrul interimar al Apărării Naționale, Radu Miruță, a anunțat, luni, că a fost publicat în Monitorul Oficial ordinul de ministru prin care s-a decis ca interviurile din comisiile de selecție ale MApN să fie filmate ”în toată țara, în toate unitățile”.

Fostul premier al României, Florin Cîțu, avertizează: ”Puneți-vă bani deoparte, trebuie să plătiți miliardele în plus”

Fostul premier al României, Florin Cîțu, afirmă într-un mesaj publicat pe Facebook că românii ar trebui să pună bani ”deoparte”, pentru că, în perioada următoare, vor trebui să suporte ”miliardele în plus pentru legea salarizării unitare”.

Bușteniul a fost distrus de viitura extraordinară. Șuvoaiele au săpat în asfalt și au măturat totul în cale

Viitura cu o forță extraordinară care a măturat duminică orașul Bușteni a lăsat în urmă dezastru.