TIFF 2014 se apropie! Tinerii sunt asteptati sa participe la cea mai mare actiune de voluntariat din Cluj-Napoca
10-04-2014
|
20:27
Ca in fiecare an, Festivalul International de Film Transilvania este in cautare de voluntari simpatici, harnici si dedicati. Data limita de inscriere este 30 aprilie 2014.
Tinerii care vor fi voluntari in cadrul TIFF 2014 vor avea sansa sa cunoasca oameni extraordinari si invete ce inseamna organizarea unui eveniment atat de mare. Mai mult, unele facultati recunosc voluntariatul la TIFF ca stagiu de practica. Cei care vor sa se inscrie ca voluntari TIFF trebuie sa-si creeze un cont pe https://vp.eventival.eu/tiff/2014 si sa urmeze pasii necesari.
Data limita de inscriere este 30 aprilie 2014, iar rezultatele finale vor fi anuntate pana la data de 15 mai 2014.
Urmărește Știrile PRO TV pe canalul de social media preferat:
Sursa: Pro TV
Etichete:
cluj,
concert,
eveniment,
filme,
tiff,
voluntari,
ardeal,
Dată publicare:
10-04-2014 20:25
Articol recomandat de sport.ro
Citește și...
TIFF 2014 aduce la Cluj evenimente inedite
Cinci evenimente speciale, care aduc muzica in cinematografe si filmul in spatii neconventionale, ii vor incanta pe spectatorii celei de-a 13-a editii a Festivalului International de Film Transilvania.
Recomandări
ANM a prelungit avertizările de vreme rea: vânt puternic, ninsori și viscol. HARTĂ
Administrația Națională de Meteorologie a emis o informare meteorologică și mai multe atenționări și avertizări Cod Galben și Cod Portocaliu, ce vizează intensificări ale vântului, ninsori, polei și viscol, în mare parte din țară.
Volodimir Zelenski ar urma să facă o concesie majoră pentru pace în Ucraina
Rusia a lovit fără milă blocuri de locuințe, chiar și în ziua de Crăciun. Valul de drone și rachete a ucis joi cel puțin 5 oameni și a rănit zeci, în mai multe orașe ucrainene.
O fetiță din București a primit, în noaptea de Crăciun, o scrisoare de la Papa Leon al XIV-lea. FOTO
O fetiță din București a primit, în noaptea de Crăciun, o scrisoare neașteptată de la Papa Leon al XIV-lea, ca răspuns la un desen prin care se ruga pentru copiii afectați de război.