Un barbat a vrut sa isi ia viata pentru ca nu si-a primit banii castigati la jocurile de noroc

×
Publicitate

Barbatul sustine ca in urma cu doi ani ar fi castigat 85.000 de lei la un joc de noroc si pentru ca nu a primit niciun banut pana acum din suma datorata, a vrut sa-si ia zilele in fata sediului firmei.


 

Barbatul este din Timisoara si a venit in aceasta dimineata la sediul firmei in Bistrita. Din fericire, incidentul s-a petrecut la cateva sute de metri distanta de sediul politiei, iar oamenii legii au intervenit la timp.

O ambulanta l-a dus la spital, unde va fi supus unei expertize psihiatrice. Angajata care se afla in aceasta dimineata in sediul firmei a spus ca nu este nimeni din conducere acolo si ea nu poate comenta situatia.


 

Articol recomandat de sport.ro
Maya Jama a ”rupt” internetul cu ultima postare, după ce Ruben Dias s-a afișat cu noua iubită
Maya Jama a ”rupt” internetul cu ultima postare, după ce Ruben Dias s-a afișat cu noua iubită
Citește și...
Actorul Salman Khan a ajuns la Sighisoara. Primarul orasului i-a pregatit o surpriza

El a ajuns in cetatea medievala la 11 si jumatate si mai intai a urcat in rulota, pentru machiaj. Inaintea lui, a sosit partenera sa din film, actrita Daisy Sha, care a tras deja cateva duble.

Politistii din Nasaud au recuperat scule electrice in valoare de 1.500 de lei, furate de doi tineri

Doi tineri de 18 si 16 ani, din Nasaud, au intrat pe furis in locuinta unui barbat si l-au lasat fara mai multe bunuri. Cei doi sunt cercetati acum de politisti, iar obiectele furate, in valoare de 1.500 de lei, au fost recuperate.

 

Pietele din Maramures, verificate de politisti. Au ridicat sute de kilograme de legume si fructe

Comerciantii de legume - fructe, dar si agentii economici din piete au fost verificati de politistii baimareni. In urma controalelor, comerciantii au primit amenzi in valoare totala de 3.000 de lei si au ramas fara sute de kilograme de produse.

Recomandări
SURSE: Președintele Nicușor Dan va face o nouă desemnare de premier la începutul lunii septembrie

Președintele Nicușor Dan va face o nouă desemnare de premier la începutul lunii septembrie, fără să mai organizeze consultări politice oficiale cu partidele, au precizat pentru Știrile Pro TV surse apropiate de Palatul Cotroceni.

Planul pentru cel mai negru scenariu la Cernavodă. Autoritățile vor să aducă apă cu cisterna dacă Dunărea scade la un metru

Guvernul anunță noi măsuri pe Dunăre prin care să asigure în viitor suficientă apă pentru răcirea reactoarelor centralei de la Cernavodă.

Cel mai în vârstă monarh din Europa, Regele Harald al Norvegiei, a decedat la vârsta de 89 de ani

Regele Harald al V-lea al Norvegiei, care a plecat în exil în Statele Unite încă din copilărie, în timpul ocupației naziste a țării sale natale, a murit la vârsta de 89 de ani.