Un șofer de 23 de ani și-a găsit sfârșitul pe un drum din Constanța. A murit după ce a intrat într-un sens giratoriu. VIDEO

×
Publicitate

Un bărbat de 23 de ani a murit duminică dimineaţă, după ce a intrat în amenajarea rutieră a sensului giratoriu, accidentul având loc în municipiul Constanţa.  

Reprezentanţii Inspectoratului de Poliţie al Judeţului Constanţa au anunţat că duminică, în jurul orei 6.00, poliţiştii au fost sesizaţi că în municipiul Constanţa, la intersecţia dintre bulevardul Aurel Vlaicu şi strada Nicolae Filimon, s-a produs un accident rutier.

“Poliţiştii deplasaţi la faţa locului au constatat că un bărbat, de 23 de ani, ar fi condus un autoturism şi ar fi întrat in coliziune cu amenajarea rutieră a sensului giratoriu. În urma accidentului rutier, bărbatul a decedat”, au precizat poliţiştii.

Ei au deschis un dosar penal pentru ucidere din culpă şi continuă cercetările în acest caz.

Articol recomandat de sport.ro
FOTO Nu se mai ascund! Cine e noul iubit al Emmei Răducanu
FOTO Nu se mai ascund! Cine e noul iubit al Emmei Răducanu
Citește și...
PRO TV își menține poziția de top în media din România și în 2026, conform studiului Reuters Institute Digital News Report

PRO TV și-a menținut poziția de lider în topul media din România și în 2026, atât în ceea ce privește dimensiunea publicului de care este urmărit, cât și încrederea pe care o are publicul în brandul PRO TV, respectiv în știrile sale.

O bătrână din Bistrița s-a accidentat pe scările rulante din centrul Bistriței. În același loc a murit un om

O femeie în vârstă de 83 de ani din Bistrița a ajuns la spital după ce a căzut pe scările rulante ale pasajului pietonal subteran din centrul orașului. 

Un bărbat din Alba, reținut după ce și-ar fi terorizat soția și cei doi copii. Victimele au primit ordine de protecție

Un bărbat din Alba a fost reținut pentru violență în familie și amenințare, după ce și-ar fi terorizat soția și cei doi copii. Polițiștii au emis trei ordine de protecție provizorii pentru a proteja victimele.

Recomandări
UDMR a decis să nu îl susțină pe Adrian Veștea: „Nu vom intra la guvernare. Nu vedem o majoritate transparentă și stabilă”

Liderii UDMR au decis că nu vor susține un guvern Adrian Veștea. Întâlnirea lor are loc după ce PNL a decis să nu susțină un astfel de executiv.

Noul format de guvern pe care îl pregătește Ilie Bolojan, fără Adrian Veștea. Partidele cu care negociază

Liderii partidelor PNL, USR și UDMR și-au dat întâlnire, marți dimineață, la Guvern, pentru a găsi o opțiune de guvernare, una însă care să nu îl implice pe premierul desemnat Adrian Veștea. 

PRO TV își menține poziția de top în media din România și în 2026, conform studiului Reuters Institute Digital News Report

PRO TV și-a menținut poziția de lider în topul media din România și în 2026, atât în ceea ce privește dimensiunea publicului de care este urmărit, cât și încrederea pe care o are publicul în brandul PRO TV, respectiv în știrile sale.