Accident grav în Constanța: Trei tineri au murit. Niciunul nu purta centura de siguranță | VIDEO

62310575
StirilePROTV

Trei bărbați s-au prăpădit după ce s-au răsturnat cu mașina într-un șanț de irigații de pe marginea unui drum din județul Constanța.

 

Niciunul nu purta centura de siguranță. Accidentul s-a petrecut la ieșirea din comună Cuza Vodă, înspre Mihai Kogălniceanu, cel mai probabil noaptea, iar din cauza întunericului și a ceții nu a zărit nimeni autoturismul.

 

Când a fost descoperită mașina, victimele, care aveau între 27 și 43 de ani, nu mai suflau. Din primele informaţii, s-ar părea că șoferul a pierdut controlul asupra direcției într-o curbă și s-a răsturnat în șanț.

 

 

Articol recomandat de sport.ro
FOTO A fost gimnastă de performanță și a devenit pilot de avion! "În ultimul an am zburat aproximativ 300.000 de kilometri"
FOTO A fost gimnastă de performanță și a devenit pilot de avion! "În ultimul an am zburat aproximativ 300.000 de kilometri"
Citește și...
Proiect: Refugiaţii din Ucraina vor avea gratuitate la transportul feroviar şi rutier 5 zile de la intrarea în România

Cetăţenii străini şi apatrizii care provin din Ucraina şi intră în ţară vor beneficia, în 2023, de transport gratuit cu mijloace feroviare şi rutiere doar pe o perioadă de 5 zile calendaristice, reiese dintr-un proiect de Hotărâre de Guvern. 

Surpriză pe un aeroport din România. Președintele care a sosit sâmbătă seară. VIDEO

Maia Sandu a sosit, sâmbătă seară, la Oradea. Președintele Republicii Moldova a ajuns din București în Banat cu un avion de linie al Tarom, conform eBihoreanul.

Prima declarație a lui Focșa, după ce a fost exclus din AUR pentru că și-a bătut soția: Execuţie în stil Troţki – Stalin

Deputatul Dumitru Viorel Focşa, care a fost exclus din AUR, după ce şi-a agresat soţia, a declarat că nu va demisiona din Parlament, aşa cum i-a cerut conducerea partidului.

 

Recomandări
Lucian Pahonțu, reacție la acuzațiile privind Revoluția: „Întreaga activitate s-a derulat în conformitate cu normele legale”

Nicușor Dan a declarat că șeful SPP Lucian Pahonțu nu este în situația celor care au participat la acțiunile de reprimare a protestatarilor din Decembrie '89 și de la Mineriada din iunie 1990.

Două noi centrale, la Constanța și Arad, au fost racordate la Sistemul Energetic Național. Când vor începe să funcționeze

Premierul interimar Ilie Bolojan anunță că două proiecte importante de modernizare a sistemelor de termoficare, finanțate prin PNRR, au fost racordate la Sistemul Energetic Național. 

Trump anunță „cel mai mare acord petrolier din istorie” cu Venezuela: „Va reduce considerabil prețul benzinei”

Preşedintele american Donald Trump a anunţat vineri încheierea unui acord în sectorul petrolier cu Venezuela, în virtutea căruia Statele Unite ar urma să-şi dubleze rezervele de petrol, transmit AFP şi Reuters.