O scoala din Capitala a fost sanctionata pentru discriminare. A vrut sa formeze o clasa "de elita"
Dupa ce a incercat sa imparta elevii in functie de capacitatile lor, conducerea unei scoli din Bucuresti a fost acuzata ...
Citeste mai mult ›
Citeste mai mult ›