O femeie și-a înjunghiat soțul în plină stradă, iar apoi i-a transmis un mesaj neobișnuit

62028622
Facebook.com

Scene șocante au fost surprinse pe o stradă din Mexic, unde o femeie își implora soțul să o ierte, după ce l-a înjunghiat cu brutalitate.

Sonia Amairani Núñez a avut o discuție aprinsă cu soțul ei, Erick Omar Díaz, lângă un motel din Mexic, iar la un moment dat aceasta l-a înjunghiat, potrivit Daily Mail

După ce a realizat ce a făcut, Sonia a căzut în genunchi și l-a luat în brațe pe bărbat, pe care îl implora să nu moară.

Martorii au auzit-o pe femeie strigând „iartă-mă, iubitule, te rog să nu mori”, în timp ce acesta zăcea rănit pe troturar.

Când a observat că în jurul lor s-au adunat mulți oameni, Sonia a încercat să se apere. „El m-a lovit, a vrut să mă omoare. Spune-le adevărul”.

Bărbatul a fost transportat la spital, acolo unde medicii au reușit să îi salveze viața.

Sonia a fost arestată și urmează să fie judecată pentru fapta sa.

Articol recomandat de sport.ro
FOTO A fost gimnastă de performanță și a devenit pilot de avion! "În ultimul an am zburat aproximativ 300.000 de kilometri"
FOTO A fost gimnastă de performanță și a devenit pilot de avion! "În ultimul an am zburat aproximativ 300.000 de kilometri"
Citește și...
Alcool, droguri și dormit pe plajă. Cum petrec studenții americani în vacanță. FOTO

Mii de studenți au luat cu asalt o mică stațiune din Texas, în mult așteptata vacanță de primăvară (spring break), una dintre cele mai frumoase momente din studenția tinerilor de peste ocean.

Taximetrist din Botoşani, bătut de 2 clienţi beţi care i-au furat apoi maşina

Doi bărbaţi din Botoşani sunt anchetaţi de poliţişti, după ce, miercuri, au agresat un taximetrist şi au fugit cu maşina acestuia, a declarat, joi, purtătorul de cuvânt al Inspectoratului de Poliţie Judeţean (IPJ), Maria Carp.

Şi-a găsit fetița moartă în cadă, după ce a lăsat-o singură. Ce a făcut mama în acest timp

O mamă a fost găsită vinovată pentru moartea copilului său de 13 luni, care s-a înecat în timp ce făcea baie.

Recomandări
Lucian Pahonțu, reacție la acuzațiile privind Revoluția: „Întreaga activitate s-a derulat în conformitate cu normele legale”

Nicușor Dan a declarat că șeful SPP Lucian Pahonțu nu este în situația celor care au participat la acțiunile de reprimare a protestatarilor din Decembrie '89 și de la Mineriada din iunie 1990.

Două noi centrale, la Constanța și Arad, au fost racordate la Sistemul Energetic Național. Când vor începe să funcționeze

Premierul interimar Ilie Bolojan anunță că două proiecte importante de modernizare a sistemelor de termoficare, finanțate prin PNRR, au fost racordate la Sistemul Energetic Național. 

Nicușor Dan a promulgat legea ANI, care îl lasă fără funcție pe Dominic Fritz, fără să o trimită înapoi. Are și o explicație

Președintele Nicușor Dan a anunțat, vineri, că a promulgat Legea pentru modificarea și completarea unor acte normative în domeniul integrității în forma care i-a fost transmisă de către Parlamentul României, fără să o mai trimită înapoi, la reexaminare.