Doi morți și două persoane grav rănite, după ce o mașină s-a izbit de un parapet, în județul Bacău

×
Publicitate

Doi oameni au murit, iar doi au fost grav răniți, după ce mașina în care se aflau a ieșit de pe șosea și s-a oprit într-un parapet de beton.

S-a întâmplat într-o localitate din Bacău, iar la volan se afla un tânăr de 21 de ani, care a fost dus la spital. În grija medicilor a ajuns și unul dintre pasageri, de 42 de ani.

Pentru femeia de 53 de ani și băiatul de 19 ani din același autoturism nu s-a mai putut face nimic. Ei și-au dat ultima suflare la scurt timp după impactul nimicitor.

Conducătorul auto nu era băut. Polițiștii fac acum cercetări pentru ucidere din culpă și vătămare corporală din culpă.

Articol recomandat de sport.ro
FOTO Erling Haaland i-a șocat pe fani cu noul său look: ”Spune-mi că nu e adevărat”
FOTO Erling Haaland i-a șocat pe fani cu noul său look: ”Spune-mi că nu e adevărat”
Citește și...
Crimă la Grădiștea. Un fost polițist și-a înjunghiat mortal soacra. Fosta soție a scăpat cu viață

Un fost polițist din Grădiștea și-a înjunghiat mortal soacra, și-a rănit soția iar apoi s-a sinucis.

Ultimele clipe din viață ale tinerei mame ucise de soț, înregistrate de ceasul inteligent de la mână

Ceasul inteligent purtat de tânăra mamă din Grecia ucisă de soț, care a înscenat apoi un jaf ca să scape nepedepsit, a arătat exact momentul morții acesteia. Caroline Crouch a fost omorâtă în somn, sufocată cu o pernă și strânsă de gât.

O tânără avocată din Iași a murit după ce s-a aruncat dezbrăcată pe geam de la etajul 6

O tânără avocată din Iași a murit după ce s-a aruncat sâmbătă dezbrăcată de la etajul 6 al unui bloc, în urma unui conflict cu iubitul său, și el avocat. Cei doi se aflau sub influența băuturilor alcoolice.

Recomandări
Cursa contra cronometru pentru miliardele din PNRR. Aproape 3.000 de proiecte trebuie recepționate într-o săptămână

Aproape 3.000 de proiecte de investiții finanțate prin PNRR trebuie finalizate și recepționate urgent în această săptămână pentru a putea fi decontate, spune premierul Ilie Bolojan. 

Sorin Grindeanu, despre legea salarizării: „Sunt niște termene aproape imposibil de îndeplinit”

Sorin Grindeanu a declarat că i se pare foarte greu, dacă nu spre imposibil, să mai poată veni până mâine, poimâine, cu o formă a legii salarizării care să ducă la aprobare, el precizând că sunt niște termeni aproape imposibil de îndeplinit.

Drona care a căzut în Vrancea a stat cinci ore agățată într-un nuc. A fost observată de o femeie

O dronă care a fost observată luni dimineață în județul Galați a dispărut de pe radar și s-a prăbușit într-un sat din Vrancea.