Final dramatic pentru doua tinere care au vrut sa calatoreasca in timp. "O sa-l filmez pe Imparat"

60558221

Final incredibil pentru doua tinere in incercarea lor de-a calatori in timp. Motivul pentru care elevele si-au dorit sa se intoarca in trecut este de-a dreptul banal.

Fetele au decis sa-si ia viata dupa ce una dintre ele a pierdut o telecomanda. Xiao Hua i-a spus prietenei ei, Xiao Mei, ca se teme sa le spuna parintilor ca a pierdut-o, dar si ca are solutia pentru a rezolva problema. Si anume sa se intoarca in timp.

Fetele s-au inspirat dintr-o emisiune TV si s-au aruncat in piscina, unde au murit inecate. Inainte au lasat insa un mesaj in care isi explicau gestul.

“In toata viata mea am avut doua mari dorinte secrete. Una dintre ele a fost de-a calatori in timpul dinastiei Qing si sa filmez o pelicula cu imparatul, iar cealalta de-a calatori intr-o alta dimensiune”, a scris fata care a pierdut telecomanda.

 

Articol recomandat de sport.ro
FOTO | Imaginea cu Vladimir Putin care a stârnit revoltă! Ucrainenii acuză lipsă de reacție la nivel mondial
FOTO | Imaginea cu Vladimir Putin care a stârnit revoltă! Ucrainenii acuză lipsă de reacție la nivel mondial
Citește și...
Bărbatul din Hunedoara care și-a amenințat copilul de 2 ani cu un cutter a fost reținut. „Nu am vrut să fac rău”

Scene șocante s-au petrecut în fața unui bloc din județul Hunedoara. Un bărbat și-a amenințat cu un obiect ascuțit propriul fiu, în vârstă de 2 ani, pe care îl ținea în brațe.

Un bărbat din Hunedoara a amenințat că își va ucide copilul cu un cutter. Intervenție de urgență a poliției

Un bărbat din Uricani, județul Hunedoara, a amenințat că își va ucide copilul minor pe care îl ținea în brațe. Individul avea asupra sa un cutter, iar la fața locului au intervenit negociatorii trupelor speciale ale Poliției.

Bărbatul din Botoșani dat dispărut de câteva luni și găsit îngropat în curtea casei sale a fost înjunghiat în inimă

Descoperire șocantă în județul Botoșani. Un bărbat de 48 de ani, dat dispărut de câteva luni, a fost găsit îngropat în curtea casei sale. Victima a fost înjunghiată, spun anchetatorii. 

Recomandări
Operațiunea de pe Dunăre a dat rezultate. Nivelul apei a crescut la Cernavodă, iar Unitatea 2 a câștigat cel puțin 9 zile

Ministrul interimar al Apărării, Radu Miruţă, dar şi al Transporturilor, a anunţat că nivelul Dunării a crescut cu 8 centimetri în zona centralei nucleare de la Cernavodă, ceea ce asigură funcţionarea în continuare a acesteia.

NATO, sub amenințarea unui atac limitat rusesc. WSJ: Putin ar putea trimite militari în uniforme fără însemne

Serviciile de informații americane au avertizat că președintele rus Vladimir Putin ar putea pune la încercare NATO printr-un atac limitat asupra unui stat membru în următorii ani.

Ambulanță atacată cu topoarele în Cluj, după un zvon pe TikTok că „fură copii”. Șoferul, rănit. Reacția Ministerului | VIDEO

Medicii chemaţi să acorde îngrijiri unui pacient în Recea Cristur, judeţul Cluj, au fost atacaţi cu bâte, topoare şi pietre, pe fondul unor zvonuri propagate pe TikTok despre o presupusă „ambulanţă care fură copii”.