Romanii au talent: Diana Borcea, tanara care a facut o sala intreaga sa planga. VIDEO

×
Codul embed a fost copiat

Diana Borcea a venit la Romanii au talent sa cante pentru ea, pentru familia ei si pentru Romania.

EMISIUNEA ROMANII AU TALENT, IN FORMAT HD, EXCLUSIV PE WWW.VOYO.RO

Diana Borcea are 26 de ani si a venit la Romanii au talent sprand sa aiba o sansa la marele premiu.

Diana Borcea ar o poveste trista. Sufera de nanism, insa acest lucru nu i-a sters zambetul: "Sunt oameni care vorbesc urat, te privesc intr-un anumit fel, ii vezi si de cele mai multe ori incerci sa ii eviti. Cateodata se mai umple paharul si te mai enervezi...Nu stiu cum am ajuns sa nu imi mai pese."

Talentul Dianei i-a impresionat pe cei trei jurati de la Romanii au talent, care au decis ca merita sa mearga mai departe.

Citește și
Emil Dumitru
Romanii au talent: Emil Dumitru, din "Caracăl", cel mai mare fan declarat al Sabrinei. VIDEO

Vezi aici ce talent te face pe tine erou: http://romaniiautalent.stirileprotv.ro

Iata cum functioneaza aplicatia:

1. INTRA pe romaniiautalent.stirileprotv.ro;

2. LOGHEAZA-TE pe Facebook, iar Smiley si Pavel Bartos te vor declara, intr-un video, erou talentat si iti vor dezvalui ce talent ascuns ai;

3. Da SHARE pe Facebook, POSTEAZA video-ul cu tine pe wall si ARATA-LE tuturor prietenilor cat de talentat esti;

4. Si cum prietenul la LIKE se cunoaste, INVITA-TI cunostintele sa te JURIZEZE.

ROMANII AU TALENT, sezonul 3. Cel mai tare show din Romania a inceput la ProTV

Articol recomandat de sport.ro
GALERIE FOTO | Fostul fotbalist al lui Dinamo aflat în juriu la Miss Venezuela, prezentat la noua echipă!
GALERIE FOTO | Fostul fotbalist al lui Dinamo aflat în juriu la Miss Venezuela, prezentat la noua echipă!
Citește și...
Romanii au talent: Daniel Apostol a ridicat sala in picioare. VIDEO cu dansul
Romanii au talent: Daniel Apostol a ridicat sala in picioare. VIDEO cu dansul "Zebrei"

Daniel Apostol are 34 de ani si a declarat la Romanii au talent ca i se spune Zebra, probabil datorita costumului.

Romanii au talent: Emil Dumitru, din
Romanii au talent: Emil Dumitru, din "Caracăl", cel mai mare fan declarat al Sabrinei. VIDEO

Emil Dumitru e din Caracal, are 43 de ani si a venit la Romanii au talent sa ii incante pe jurati cu vocea sa.

Romanii au talent: Nic Mihale, magicianul care a primit trei
Romanii au talent: Nic Mihale, magicianul care a primit trei "Da" si merge mai departe. VIDEO

Romanii au talent, sezonul 3, debuteaza cu Nic Mihale, un tanar de 21 de ani din Bucuresti.

Recomandări
CAB amână judecarea cererii de suspendare a judecătorilor CCR Mihai Busuioc și Dacian Dragoș. Când e noul termen
CAB amână judecarea cererii de suspendare a judecătorilor CCR Mihai Busuioc și Dacian Dragoș. Când e noul termen

Curtea de Apel Bucureşti amânat judecata pe cererile depuse de avocata AUR, Silvia Uscov, prin care se solicită suspendarea numirilor lui Mihai Busuioc şi Dacian Cosmin Dragoş la CCR.

ANM prelungește avertizarea de ger: nopți cu până la -18°C, polei și vânt puternic
ANM prelungește avertizarea de ger: nopți cu până la -18°C, polei și vânt puternic

Meteorologii au prelungi avertizarea de vreme deosebit de rece până miercuri dimineață. Potrivit ANM vom avea ger îndeosebi în timpul nopților și dimineților, precipitații mixte, polei și ghețuș, intensificări ale vântului.

Ucraina anunță discuții decisive cu SUA: Zelenski speră ca acordurile de securitate și reconstrucție să fie semnate la Davos
Ucraina anunță discuții decisive cu SUA: Zelenski speră ca acordurile de securitate și reconstrucție să fie semnate la Davos

Preşedintele Volodimir Zelenski a declarat joi că Ucraina nu este un obstacol în calea păcii, respingând comentariile făcute cu o zi înainte de preşedintele american Donald Trump.