George Michael: "Adio, dar raman cu voi!"

60141434

Cantaretul a anuntat ca, de Craciun, va lansa un nou single, desi de vreun an si jumate tot declara ca se retrage din muzica, pentru a se concentra pe viata sa personala, mult prea agitata.


George Michael si-a exasperat fanii cu "pensionarea" lui. Probabil ca de dosarul lui se ocupa vreun functionar roman, altfel nu ne explicam de ce intarzie atat.

Starul pop a tinut, luni seara, la Londra, un al treilea ultim concert de retragere de pe scena artistica. Apoi, a anuntat ca piesa "Feeling Good" va fi lansata tocmai de Craciun.

Deci sa ne asteptam ca ultimul concert al acestui Michael sa fie unul de colinde.

Articol recomandat de sport.ro
Zece țări europene i-au dat o lovitură dură Rusiei! Vestea care îl va înfuria pe Vladimir Putin
Zece țări europene i-au dat o lovitură dură Rusiei! Vestea care îl va înfuria pe Vladimir Putin
Citește și...
Kate Middleton a strălucit la Royal Ascot. Ținuta galbenă spectaculoasă care a întors toate privirile | GALERIE FOTO

Prințesa de Wales a revenit la Royal Ascot după o pauză de trei ani și a adus cu ea, într-adevăr, propria rază de soare.

Bonnie Tyler a ieșit din comă indusă după cinci săptămâni. Artista rămâne în stare gravă, la terapie intensivă

Cântăreaţa britanică Bonnie Tyler este din nou conştientă după ce a petrecut cinci săptămâni într-o comă indusă medical, au anunţat impresarii artistei luni, într-un comunicat, potrivit DPA.

Imagini inedite de la „Trooping the Colour”, parada militară dedicată regelui Charles al III-lea la Londra | GALERIE FOTO

Regele Charles al III-lea al Marii Britanii şi-a sărbătorit sâmbătă, oficial, ziua de naştere (deşi este născut la 14 noiembrie), prin tradiţionala paradă militară „Trooping the Colour”, organizată la Londra.

Recomandări
Schimbări în PNL înainte de Congres. Ce ar urma să decidă liberalii în Consiliul Național, de la ora 17:00

Consiliul Național al PNL se reunește, vineri după-amiază, pentru convocarea unui Congres extraordinar al partidului.

Primul val de caniculă care lovește România în acest an. Jumătate de țară va fi sub Cod galben. HARTĂ

România intră, începând cu 19 iunie la ora 10:00, într-un episod de vreme tot mai caldă, care se va intensifica treptat până la începutul săptămânii viitoare, 22 iunie ora 21:00.

Român trimis 15 ani într-un „gulag” rusesc. Adrian David Cherciu, găsit vinovat de spionaj în favoarea Ucrainei

Un cetățean român în vârstă de 22 de ani a fost condamnat la 15 ani de închisoare într-o colonie penală de maximă securitate în Rusia, după ce a fost găsit vinovat de spionaj în favoarea Ucrainei.