Cheryl Cole, playback in chiloti! Video

60452889

A fost un an greu pentru Cheryl Cole. A divortat si a fost la un pas de moarte din cauza malariei. Acum, insa, artista pare sa fie in forma maxima. Mai sexy ca niciodata, Cheryl a facut un show incendiar la emisiunea X Factor.

Cantareata si-a promovat cel mai recent single, „Promise This”, in cadrul emisiunii din al carui juriu face parte.

Intr-o tinuta provocatoare, Cheryl parea intr-o forma de exceptie. Se pare insa ca artista ar fi facut playback. Ba mai mult, intregul show ar fi fost inregistrat cu o ora inainte de a fi dat pe post.

Asa ca Cheryl a incercat sa capteze atentia cu ce are mai bun. Cantareata si-a pus chiloteii cu strasuri si ciorapii dungati si a mimat perfect melodia.

Articol recomandat de sport.ro
GALERIE FOTO Cu ce se ocupă astăzi bruneta care l-a scos din minți pe Gigi Becali
GALERIE FOTO Cu ce se ocupă astăzi bruneta care l-a scos din minți pe Gigi Becali
Citește și...
Emma Watson, apariție rară în cadrul unui eveniment din Londra. Cum s-a afișat actrița din Harry Potter | GALERIE FOTO

Emma Watson a avut o apariție publică rară, la șapte ani după ultimul ei rol într-un film, în contextul unei retrageri treptate de la Hollywood.

Michael Jackson continuă să domine topurile la 17 ani după moarte. Moștenirea unui artist care încă șochează industria

La 17 ani de la moarte lui Michael Jackson, artistul rămâne unul dintre cele mai influente nume din industria muzicală globală.

Penélope Cruz a furat toate privirile la premiera unui film în Los Angeles. Ținuta cu care a făcut senzație. GALERIE FOTO

Penélope Cruz a atras toate privirile pe covorul roșu la premiera din Los Angeles a filmului „The Invite”, unde a apărut alături de Olivia Wilde. 

Recomandări
Siegfried Mureșan este propunerea PNL, USR și UDMR pentru funcția de premier. ”Știu exact ce am de făcut”

Europarlamentarul Siegfried Mureșan este propunerea comună a PNL, USR și UDMR pentru funcția de premier, au anunțat marți cele trei partide. ”Știu exact ce am de făcut”, a declarat Mureșan, după anunțul nominalizării sale.

Caniculă extremă în România. Cod roșu, portocaliu și galben în mai multe regiuni. Temperaturile urcă până la 40 de grade

România va fi afectată în următoarele zile de un val de căldură intens, cu temperaturi deosebit de ridicate, disconfort termic accentuat și nopți tropicale, potrivit avertizărilor meteorologice emise pentru intervalul 26–29 iunie.

Politico: Nicuşor Dan se confruntă cu cea mai mare provocare pe măsură ce criza politică se adânceşte

La puțin peste un an după ce președintele moderat al României, Nicușor Dan, a preluat puterea în urma unei confruntări tensionate cu extrema dreaptă, acesta se confruntă cu cea mai serioasă provocare de până acum, scrie POLITICO.