"Ti-am furat nasul". Filmarea cu o fetita de doi ani care a cucerit internetul. VIDEO

×
Publicitate

Un filmulet cu o fetita de doi ani din Marea Britanie face deliciul internetului.

Tatal o pacalise ca i-a furat... nasul, iar fetita l-a crezut. S-a pus pe plans si si-a implorat tatal cu toata seriozitatea sa-i dea nasucul inapoi. Si s-a inseninat toata, imediat ce l-a primit.

Filmarea a ajuns viral pe internet, iar zeci de mii de oameni s-au amuzat de reactia fetitei de doi ani.

Articol recomandat de sport.ro
VIDEO EXCLUSIV Conor McGregor a rezistat doar 63 de secunde la revenirea în ring! Cum s-a încheiat meciul cu Max Holloway
VIDEO EXCLUSIV Conor McGregor a rezistat doar 63 de secunde la revenirea în ring! Cum s-a încheiat meciul cu Max Holloway
Citește și...
Un koala a urcat într-o mașină atras de aerul condiționat. Reacția câinelui din vehicul

Un simpatic ursuleț koala a găsit ocazia să se răcorească într-o mașină cu aer condiționat, în apropiere de orașul australian Adelaide.

MESAJE 8 MARTIE. Ce URARI de 8 Martie puteti sa le faceti femeilor din viata voastra

Pe 8 martie este Ziua Femeii, motiv pentru care am decis sa va ajutam cu cateva idei de MESAJE de 8 MARTIE si URARI de 8 MARTIE pentru femeile speciale din viata voastra.

Care e cel mai ciudat lucru pe care l-ați găsit în toaleta unui bărbat? Fotografii virale

Ultimul trend pe rețelele sociale este ca femeile să posteze fotografii cu lucruri bizare pe care le găsesc în toaletele bărbaților, iar rezultatele sunt ... absolut hilare.

Recomandări
Rezultatele finale de la Bacalaureat 2026 au fost publicate. Rata de promovare a crescut după contestații

Rezultatele finale la bac 2026, după soluționarea contestațiilor, au fost publicate duminică, 12 iulie, online. Aceste note sunt definitive și nu mai pot fi modificate, indiferent dacă sunt mai mari sau mai mici decât cele inițiale. 

Ilie Bolojan: Dacă statul nu ar fi risipit bani, România ar fi avut sute de poduri și pasaje în fiecare an

Ilie Bolojan afirmă că economiile făcute doar de către Cancelaria premierului în 2025 şi 2026 echivalează cu valoarea unui pod cu o bandă pe sens peste Crişul Repede sau valoarea unui pasaj rutier suprateran. 

Sorin Grindeanu, înainte de negocierile de la Cotroceni: „Brătienii second-hand s-au trezit în conștiință și luptă cu PSD”

Președintele PSD, Sorin Grindeanu, susține că la consultările de luni de la Palatul Cotroceni se va vedea „clar” cine vrea să găsească o soluție „rațională” și „rezonabilă” și cine vrea „să țină România blocată în continuare pentru propriile privilegii”.