Marea finala "Romanii au Talent", vineri de la 20:30, pe PRO TV. Ce cred juratii despre cei 16 finalisti

×
Publicitate

Mai este doar o zi pana cand vineri vom afla cine este cel mai talentat roman si in acelasi timp castigatorul marelui premiu in valoare de 120.000 de euro.

Al saselea sezon "Romanii au talent" a ajuns la final, iar telespectatorii sunt invitati sa-si voteze favoritii vineri, de la ora 20:30.

Mii de romani au venit in urma cu cateva luni la preselectiile "Romanii au talent", iar cei mai buni au primit sansa vietii lor: sa urce pe scena si sa cucereasca o tara intreaga.

Andra: "Au fost concurenti mult mai curajosi anul acesta. Ceea ce ma bucura mult, au venit mult mai bine pregatiti. Mi s-a parut in fiecare semifinala foarte greu de decis cine sa mearga mai departe pentru ca am avut multe numere bune."

concurenta Romanii au Talent

Reporter: "Cum o sa fie marea finala?"
Andi Moisescu: "Incinsa, din ce am vazut pana acum, incinsa."
Reporter: "Lupta grea?"

Andi Moisescu: "Pai asa a fost intotdeauna. Am avut vreodata o finala usoara? De bine, de rau, macar nu mai avem noi nimic de extras la sfarsit."

Lupta pentru marele premiu de 120.000 de euro se da acum intre cei mai talentati 16 concurenti, aceia care au reusit sa ridice publicul si juratii in picioare, sa-i surprinda, sa-i emotioneze pana la lacrimi sau sa-i faca sa rada in hohote.

Mihaela Radulescu: "Odata ce au ajuns in finala celei mai importante emisiuni de TV au o usa larg deschisa nu doar la PRO TV, dar in general, in public si pe orice scena. Si cred ca sunt pe drumul cel bun."

Reporter: "Cum te-ai simtit in primul tau sezon la Romanii au Talent?"
Florin Calinescu: "Cam pe sec. Daca veneau un dobos, un cremsnit, un sprit, o ceafa de porc, hai si o ciorba de burta, ar fi fost extraordinar. Poate si un lautar, intre lautarii de pe scena. M-am simtit foarte bine."

Smiley si Pavel Bartos

Asadar, pregatiti-va pentru o finala de neuitat "Romanii au talent" vineri seara, de la ora 20:30, la PRO TV. Smiley si Pavel Bartos sunt deja pe pozitii.

Smiley si Pavel Bartos: "Sa fim imbracati frumos, sa fim acolo, juriul sa fie acolo si telespectatorii in fata televizoarelor sa poata vota."


 

Articol recomandat de sport.ro
FOTO Diletta Leotta, fără inhibiții în vacanță. Fotografii îndrăznețe cu partenera lui Karius: ”Ești o zeiță”
FOTO Diletta Leotta, fără inhibiții în vacanță. Fotografii îndrăznețe cu partenera lui Karius: ”Ești o zeiță”
Citește și...
Sophia Loren a ajuns la Cluj si va fi premiata la TIFF. Cum arata camera cu 3 terase panoramice unde s-a cazat

Celebra actrita Sophia Loren a aterizat pe Aeroportul international din Cluj. Ea a fost invitata la Festivalul de Film Transilvania, unde organizatorii i-au pregatit un premiu pentru intreaga cariera.

Un hacker roman ar fi spart contul de Twitter al celei mai urmarite persoane. Ce mesaje a postat in numele lui Katy Perry

Contul de Twitter al cantaretei Katy Perry, cea mai urmarita persoana din lume de pe aceasta retea, ar fi fost piratat de un hacker din Romania.

A incercat sa atace o tanara model, candidata la Miss Universe. Ce i-a facut ea, desi purta tocuri de 10 centimetri

Agresorul lui Kirsty Grace nu si-a ales prea bine victima. Tanara practica o forma de arte martiale folosita de armata israeliana si are centrua albastra la Jiu-Jitsu, iar in momenul atacului purta pantofi cu toc de 10 centimetri.

Recomandări
Nicușor Dan: „Partidele nu s-au înțeles pe legea salarizării. Și-au asumat pierderea a 770 de milioane de euro din PNRR”

Președintele Nicușor Dan anunță că PSD, PNL, USR și UDMR nu au ajuns la un consens privind legea salarizării și și-au asumat pierderea a 770 de milioane de euro din PNRR.

Peste 120 de aleși ar putea rămâne fără funcții dacă Legea integrității va fi promulgată. USR, avertisment pentru PNL

După o lună de dezbateri și nenumărate modificări, legea integrității a fost adoptată în Parlament cu articolul care prevede că aleșii găsiți în incompatibilitate sau conflict de interese, chiar și retroactiv, își pierd funcția.

Titlurile de stat ar putea deveni garanție pentru credite bancare. Românii nu ar mai fi nevoiți să le vândă pentru bani

Pentru prima dată, românii care au titluri de stat precum „Fidelis” ar putea obține credite bancare cu ajutorul lor. Titlurile de stat le-ar putea servi drept garanție pentru împrumuturi fie de consum, fie ipotecare.