„Românii au talent”, sezonul 13, a început pe PRO TV și VOYO. Magia este aici!

Romanii au talent

Este vremea să fie aprinse luminile pe cea mai mare scenă a talentului din România! Show-ul „Românii au talent”, sezonul 13, a început de la 20:30 pe PRO TV și VOYO

Jurații de la Românii au talent, sezonul 13

Concurenții din prima ediție Românii au talent, sezonul 13

Concurenții s-au pregătit pentru a oferi un spectacol de neratat, iar prezentatorii și jurații sunt gata pentru sezonul #13magic! La PRO TV a început cel mai iubit show de divertisment din țară, Românii au talent!

Jurații de la Românii au talent, sezonul 13

Încărcați de energie și dorința de a se bucura de talente care mai de care mai spectaculoase, Andi Moisescu, Andra, Dragoș Bucur și Mihai Bobonete sunt pregătiți să ofere acele DA-uri mult visate. Pavel Bartoș și Smiley sunt în culise și au de oferit tuturor celor care și-au găsit curajul să ajungă pe această scenă din bucuria și entuziasmul lor!

Citește și
We Are The Underground
”We Are The Underground” 2026, festivalul trupelor românești de rock/metal din '90-2000: ”Cea mai mare ediție de până acum”

Zece butoane aurii, câte 2 pentru fiecare jurat și prezentatori, sunt gata să fie apăsate și să strălucească, oferind șansa unei calificări directe în semifinale, în timp ce butoanele roșii speră să se aprindă cât mai rar. În doar câteva ore, telespectatorii se vor așeza comod în fața televizoarelor și se vor bucura de prima ediție a unui sezon ce le va oferi magia talentului și a muncii constante.

Concurenții din prima ediție de la Românii au talent, sezonul 13

Printre concurenții primei ediții se va regăsi un puști de 12 ani, din Amara, care va admite că visează de la 5 ani să ajungă pe scena Românii au talent. Încărcat de trăiri puternice, acesta va fi încurajat de Dragoș Bucur: ”Emoțiile te-au copleșit” și sfătuit cum ar putea depăși ceea ce simte pentru a avea un moment perfect. Ce sfat va primi și dacă va reuși să impresioneze, rămâne de oferit.

Tot diseară, singurul ”blues man” din țară va veni în emisiune. Este un om vesel care va cuprinde în sufletul său melancolia lumii. ”Blues este o stare care îți dă liniște”, declară el. Ce piesă va alege să interpreteze și cum vor reacționa membrii juriului, vom afla în câteva ore.

”Se pare că sezonul ăsta am revelația”, va declara Mihai Bobonete și-l va completa pe Andi Moisescu care va admite că ”este despre capacitatea de a crea spectacol”. Din culise, Smiley va spune că ”la nivelul ăsta nu am mai văzut”. Oare despre ce moment să fie vorba? Rămâne de văzut!

Concurenții sunt gata, să înceapă aplauzele! Nu ratați, de la 20:30, prima ediție a sezonului #13magic, Românii au talent, la PRO TV și pe VOYO!

Articol recomandat de sport.ro
Jackpot pentru Cristi Chivu! Inter pregătește noul contract pentru antrenor
Jackpot pentru Cristi Chivu! Inter pregătește noul contract pentru antrenor
Citește și...
Mai este foarte puțin până începe MAGIA sezonului 13 ”Românii au talent!” la PRO TV și VOYO
Mai este foarte puțin până începe MAGIA sezonului 13 ”Românii au talent!” la PRO TV și VOYO

Cel mai așteptat show din țară, ”Românii au talent!”, revine la Pro TV și VOYO de vineri, 20 ianuarie, de la ora 20.30, cu un sezon #13magic.  

Recomandări
Președintele României, Nicușor Dan, se declară ”profund îngrijorat”: ”Trebuie să reluăm dialogul direct”
Președintele României, Nicușor Dan, se declară ”profund îngrijorat”: ”Trebuie să reluăm dialogul direct”

Președintele României, Nicușor Dan, se declară ”profund îngrijorat” din cauza evenimentelor recente, care au legătură cu situația din Groenlanda, provocate de președintele SUA, Donald Trump.  

O masă de aer arctic a ajuns în România și aduce temperaturi de -20 de grade Celsius. Meteorolog: „Nu va dispărea curând”
O masă de aer arctic a ajuns în România și aduce temperaturi de -20 de grade Celsius. Meteorolog: „Nu va dispărea curând”

Anul acesta, luna ianuarie își confirmă numele de gerar. Este iarnă ca la carte în România. După zile și nopți foarte reci, de luni, 19 ianuarie, toată țara intră sub un cod galben.

Cine este eroul care și-a riscat viața pentru a salva fetița căzută într-un lac în Craiova. Primele declarații din spital
Cine este eroul care și-a riscat viața pentru a salva fetița căzută într-un lac în Craiova. Primele declarații din spital

Indianul de 47 de ani care fără să stea pe gânduri și-a pus viața în pericol ca să salveze o fetiță căzută într-un lac înghețat va fi făcut cetățean de onoare al Craiovei. Deocamdată, este internat, la fel și copila.