Stirile Pro TV de la ora 17:00, din 12.04.2010

×
Publicitate

Sub rangile si batele rivalilor sai a sfarsit un tanar de 25 de ani care s-a incaierat cu niste necunoscuti intr-o discoteca din Judetul Suceava.

UCIS DE HOTUL PRINS LA FURAT

O crima teribila a ingrozit si un sat din judetul Mures! Un barbat de 41 de ani, a fost ucis cu o lovitura de cutit de un hot pe care l-a prins la furat.

IN COMA DE PASTELE BLAJINILOR

In ziua in care mortii petrec alaturi de cei vii, de Pastele Blajinilor, multi si-au uitat masura si au ajuns din cimitirele unde s-au intins mese mari, direct in spital. 16 persoane au fost internate in coma alcoolica la Galati dupa ce s-au cinstit printre morminte.

Articol recomandat de sport.ro
Fiica lui Ilie Dumitrescu, răvășitoare: „Te iubesc!“
Fiica lui Ilie Dumitrescu, răvășitoare: „Te iubesc!“
Citește și...
Stirile ProTV de la ora 17.00 din 22.05.2012

Acuzatii grave lanseaza sotul unei tinere de 26 de ani care a murit in spitalul de TBC din Aiud. Femeii i s-a facut rau noaptea la toaleta si omul sustine ca primul ajutor din partea personalului medical a venit dupa zece minute, cand era deja tarziu.

Stirile ProTV de la ora 17.00 din 27.04.2012

A cazut guvernul condus de Mihai Razvan Ungureanu, dupa ce motiunea de cenzura a fost adoptata de Parlament.

Stirile ProTV de la ora 17.00 din 26.04.2012

Focuri de arma s-au auzit si azi in Capitala. Doi indivizi au tras cu pistoale cu bile metalice si au ranit 3 persoane.

Recomandări
Un an la Cotroceni cu Nicușor Dan. De ce este criticat acum președintele României de unii dintre foștii săi susținători

În 26 mai 2026 se împlinește un an de când Nicușor Dan a depus jurământul ca președinte al României. Un an cu vizite diplomatice importante, numiri controversate la parchetele de justiție și o criză politică guvernamentală de amploare.

Sondaj INSCOP: 27% dintre români văd corupția drept principala problemă a țării. Salariile și pensiile, marile priorități

Românii consideră, în proporţie de 27,8%, că principala problemă a României este corupţia, conform unui sondaj INSCOP.

CSM atacă dur noua lege a salarizării și avertizează asupra unui pericol pentru justiție: „Conține soluții normative absurde”

Consiliul Superior al Magistraturii reacționează ferm după publicarea Proiectului de Lege privind salarizarea personalului plătit din fonduri publice, acuzând că prevederile propuse afectează grav independența justiției.