Alex Dima are ce spune despre proiectul LET’S DO IT, ROMANIA

60573714

Alex Dima sprijina proiectul Let’s Do It, Romania! sperand, ca noi toti, intr-o societate mai buna, in care curatenia face parte din firea omului si este un act de normalitate.

Am venit la Let’s Do It, Romania! pentru ca aici suntem mai multi si cu cat suntem mai multi cu atat forta este mai mare si puterea exemplului este foarte importanta! De asta sunt aici!

Articol recomandat de sport.ro
GALERIE FOTO Scandal în Argentina! Prezentatoarea TV a demisionat după ce a anunțat în direct moartea tatălui lui Lionel Messi
GALERIE FOTO Scandal în Argentina! Prezentatoarea TV a demisionat după ce a anunțat în direct moartea tatălui lui Lionel Messi
Citește și...
„Let’s Do It, Romania!” anunță Ziua de Curățenie Națională pe 19 septembrie, alături de 190 de țări din întreaga lume

PARTENERIAT Mai sunt 6 luni până la cea mai mare mobilizare națională pentru curățarea și protecția mediului înconjurător. Asociația Let’s Do It, Romania! anunță că Ziua de Curățenie Națională, recunoscută oficial prin lege, va avea loc pe 19 septembrie.

Tone de gunoaie adunate în cadrul campaniei "Let's do it, România". ”E dezastru aici”

''Facem curăţenie în toată ţara!''. Asta şi-au spus cei care şi-au unit forţele să strângă tone de gunoaie aruncate la întâmplare peste tot în natură.

Let's Do It, România! A început marea curățenie în țară. FOTO

Let's Do It, România. Românii au început sâmbătă dimineață marea curățenie. Mobilizarea are loc în cadrul "Let's do it România" - una dintre cele mai mari mișcări sociale din țara noastră.

Recomandări
Final de negocieri cu Comisia Europeană: România păstrează toți banii alocați prin PNRR, peste 20 de miliarde de euro

România a încheiat negocierile cu Comisia Europeană privind modificările PNRR și va păstra întreaga sumă alocată, de peste 20 de miliarde de euro, a anunțat vineri seara ministrul interimar al Investițiilor și Proiectelor Europene, Dragoș Pîslaru.

Nicușor Dan explică desemnarea lui Veștea: „Niciun partid nu a venit cu o majoritate. Poate scoate țara din criză”

Președintele Nicușor Dan își apără decizia de a-l desemna pe Adrian Veștea pentru funcția de premier și susține că a ales varianta cu cele mai mari șanse de a scoate România din blocajul politic. 

PNL are congres, alegeri și reorganizare internă, în ciuda ”puciului” lui Veștea. Ce urmează pentru liberali: ”Vom fi uniți”

Liberalii s-au reunit vineri într-o ședință a Consiliului Național ca să voteze schimbarea statutului partidului și să convoace un congres extraordinar pentru duminică. Tot atunci se vor organiza noi alegeri.