S-a imbracat in rochie de mireasa si s-a intalnit cu mai multi barbati. Gestul facut de femeie are un scop nobil VIDEO

61842503

O femeie a ales un mod inedit pentru a strange fonduri pentru o organizatie care lupta impotriva cancerului.

Laura Bubble, o comedianta, le-a facut o farsa barbatilor imbracandu-se in rochie de mireasa pentru prima intalnire pe care o avea cu ei, potrivit The Independent

Folosind aplicatia Tinder ea ademenea barbatii si se prezenta in rochie. Totul pentru un scop nobil, dar intr-un mod ilar. Reactiile tuturor barbatilor au fost surprinse pe camera.
 

Articol recomandat de sport.ro
Fiica unui fost mare atacant fură inimile americanilor! Tatăl ei a fost coleg cu Miodrag Belodedici
Fiica unui fost mare atacant fură inimile americanilor! Tatăl ei a fost coleg cu Miodrag Belodedici
Citește și...
Un barbat a divortat de sotia sa dupa numai doua ore. Telefonul a dat-o de gol pe femeie

O casatorie in Arabia Saudita a durat doar 2 ore, dupa ce mireasa a incalcat un pact pe care l-a facut cu mirele.

A oprit masina la marginea autostrazii, dar a uitat sa traga frana de mana. Ce a urmat. VIDEO

Un sofer din Elvetia a invatat intr-un mod neplacut si periculos cat de importanta este frana de mana.

A uitat cheile si a incercat sa intre in casa pe geam. Aproape ca reusise, dar apoi un lucru neasteptat s-a intamplat. VIDEO

Filmarea in care o tanara incearca sa intre in casa folosindu-se de geamul de la primul nivel al cladirii a ajuns instant pe YouTube. Motivul: cazatura zdravana trasa de aceasta, cand mai avea foarte putin si reusea.

Recomandări
Ziua Limbii Române, sărbătorită în premieră la Cernăuți. ”Asistăm la un moment istoric”

Ziua Limbii Române a fost marcată, sâmbătă, în premieră, la Cernăuţi. Preşedintele Ucrainei, Volodimir Zelenski, a semnat în martie decretul privind instituirea Zilei Limbii Române în Ucraina, pe data de 31 august.

”Laura Codruța Kovesi a Ungariei”. Maghiarii au un nou procuror șef: ”Cel mai important lider anticorupție”

Presa și societatea civilă din Ungaria o compară pe Katalin Tasnady, noul procuror șef al recent înființatei structuri anticorupție NVVH, cu românca Laura Codruța Kovesi, șefa Parchetului European.

Norvegienii s-au adunat la Palatul Regal din Oslo pentru a-și lua rămas bun de la regele Harald. GALERIE FOTO

Norvegienii s-au adunat sâmbătă în fața Palatului Regal pentru a-și lua rămas bun de la regele Harald, relatează Reuters.