Motivul pentru care este UNIC in lume.Secretul pe care nu i l-a marturisit nici propriei sotii.VIDEO

Christian Jessen

Amir are 26 de ani si de trei ani incoace traieste in secret. Nici macar propria sotie nu cunoaste cel mai intim si rusinos adevar despre el.

"Nu i-am spus inca sotiei mele. Probabil ii va fi rusine cu mine", se teme Amir.

Amir a acceptat sa participe la emisiunea documentar "Embarrassing Bodies" gazduita de postul englez de televiziune Channel 4 si sa ii povesteasca unui doctor chinul prin care trece.

"Am o problema in zona pieptului. Este destul de mare si produce un lichid cand il strang", a marturisit barbatul.

Sanii lui Amir produc lapte. Asa ca trebuie sa ii stranga dimineata si seara, pentru a evita inflamarea si durerile. In plus, barbatul din Marea Britanie si-a pierdut si apetitul sexual.

Citește și
imagini socante
“Barbatul fara chip” a gasit femeia care-l iubeste si s-a insurat. Care este acum frica lui cea mare

Medicul Christian Jessen i-a explicat lui Amir ca imediat sub creier este situata glanda pituitara care secreta o varietate de hormoni. Unul dintre acestia - prolactina - este responsabil pentru lactatie. Daca este secretat in cantitati prea mari, glandele mamare incep sa produca lapte. Este valabil si in cazul barbatilor.

Christian Jessen este de parere ca barbatul are o tumoare - nu neaparat maligna – situata pe glanda pituitata, care determina secretia in exces a hormonului responsabil de lactatie.

Barbatul a fost trimis la un specialist endocrinolog, care va efectua teste de sange si ii va intocmi lui Amir un plan de tratament. 

Articol recomandat de sport.ro
Ce face marea campioană Monica Roșu, la 20 de ani după ce s-a retras din gimnastică. "E o altă carieră"
Ce face marea campioană Monica Roșu, la 20 de ani după ce s-a retras din gimnastică. "E o altă carieră"
Citește și...
Copiii care NU trebuiau sa fie in viata. Parintii:
Copiii care NU trebuiau sa fie in viata. Parintii: "Nu ne vine sa credem ca sunt inca printre noi"

Archie si Harley Garthwaite, din Marea Britanie, s-au nascut invingatori. Chiar daca medicii nu le-au dat nicio sansa de supravietuire si i-au sfatuit pe parinti sa se pregateasca pentru ce e mai rau, micutii au tinut cu dintii de viata.

“Barbatul fara chip” a gasit femeia care-l iubeste si s-a insurat. Care este acum frica lui cea mare
“Barbatul fara chip” a gasit femeia care-l iubeste si s-a insurat. Care este acum frica lui cea mare

Mohammad Latif Khatana, 32 de ani, din India, care arata monstruos din cauza unei afectiuni foarte rare, si-a gasit, in sfarsit fericirea. Iubeste, este iubit, dar nu si-a imaginat ca asta o sa-i aduca o spaima foarte mare.

Este alergica la viata moderna.
Este alergica la viata moderna. "Nu pot sa ies din casa fara masca de gaze pe fata". VIDEO

Imaginati-va cum ar fi sa fiti alergici la telefoane mobile, computere, masini si frecvente radio. Pentru o parte dintre locuitorii acestei planete, cosmarul descris mai sus este cat se poate de real.

Recomandări
Donald Trump: „Zelenski nu are nimic până nu aprob eu. Aşa că vom vedea ce are”
Donald Trump: „Zelenski nu are nimic până nu aprob eu. Aşa că vom vedea ce are”

Preşedintele american Donald Trump s-a declarat vineri arbitrul suprem al oricărui acord de pace între Ucraina şi Rusia, el declarând pentru Politico faptul că, până nu aprobă el, Volodimir Zelenski „nu are nimic”.

Impozitele pe locuințe vor exploda în 2026. Unii proprietari vor plăti și de două, trei ori mai mult
Impozitele pe locuințe vor exploda în 2026. Unii proprietari vor plăti și de două, trei ori mai mult

În 2026 impozitele pe locuințe vor crește mai mult decât de obicei, a decis Guvernul. Taxele se vor mări cu aproape 80%, însă au fost eliminate reducerile în funcție de vechimea locuinței, așa că în unele cazuri, creșterea va fi dublă sau chiar triplă.

Mesaje de Sfântul Ștefan 2025. Urări și felicitări pentru cei care astăzi își serbează onomastica
Mesaje de Sfântul Ștefan 2025. Urări și felicitări pentru cei care astăzi își serbează onomastica

În a treia zi de Crăciun, pe 27 decembrie, creștinii îl sărbătoresc pe Sfântul Ștefan, primul martir al Bisericii, care a vestit și mărturisit credința în Iisus Hristos.