MESAJE DE CRACIUN. Scrisoarea unui copil de 7 ani inainte de Craciun

61435165

 Scrisoarea unui copil de 7 ani din SUA inainte de Craciun a ajuns viral pe internet.

Nu i-a scris lui Mos Craciun pentru un cadou, ci unui capitan plecat cu unitatea in Afganistan.

VEZI SI: VESTE URIASA pentru toti soferii! Nu vor mai merge niciodata la benzinarie

Scrisoarea, extrem de emotionanta, a fost postata de parintii sai pe Imgur.

"Draga Capitane Berger,

Ce mai faci in Afganistan, esti victorios? Sa nu mori acolo, eu cred in tine capitane. Tu esti singura mea speranta si cel mai bun prieten. O sa reusesti, sa nu mori capitane.

Catre Capitanul Berger"

scrisoare

Consuma produse 100% romanesti si ajuta micile business-uri sa creasca! Vezi aici oferta din Saptamana Romaneasca ---> saptamanaromaneasca.stirileprotv.ro/producatori.php

Articol recomandat de sport.ro
GALERIE FOTO Ziua și nunta la FCSB! Încă un jucător se căsătorește: ”Am spus 'DA'! E iubirea vieții mele”
GALERIE FOTO Ziua și nunta la FCSB! Încă un jucător se căsătorește: ”Am spus 'DA'! E iubirea vieții mele”
Citește și...
Cea mai bună zi din ultimii trei ani pentru bursele europene joi. Pauza tarifară anunțată de Trump a contribuit la creșteri

Bursele europene au încheiat ziua de joi în creştere puternică, după ce preşedintele american Donald Trump a anunţat o suspendare temporară a noilor tarife impuse majorităţii partenerilor comerciali ai SUA, în pofida incertitudinilor. 

O femeie din Suceava a distrus cu pietre mașina unei polițiste. De ce s-a răzbunat pe agentă

O femeie din orașul sucevean Milișăuți a provocat distrugeri mașinii personale a unei polițiste, chiar în fața sediului de Poliție, supărată că a fost întreruptă în timpul unei partide de sex.

Și-a spălat adidașii cu detergent și i-a luat în picioare. L-a prins ploaia, iar pățania lui a devenit virală

Postarea unui tânăr care și-a spălat adidașii cu detergent, iar apoi aceștia au făcut clăbuci în ploaie, a devenit virală.

Recomandări
Mesajul președintelui Nicușor Dan pentru constănțeni și românii care vor să vină la mare: ”Da, suntem în siguranță”

”Da, suntem în siguranță”, a declarat sâmbătă președintele Nicușor Dan, într-un mesaj adresat constănțenilor și românilor care vor să vină la mare, în concediu. Șeful statului a precizat că autoritățile au respectat protocolul în cazul dronei explodate. 

Nicușor Dan, despre intervenția autorităților în cazul dronei explodate la Constanța: Protocolul a fost respectat. Ne adaptăm

Preşedintele Nicuşor Dan s-a declarat sâmbătă ”relativ mulțumit” de intervenția autorităților în incidentul provocat de dronele marine care au explodat în Portul Constanţa şi în largul Mării Negre. Șeful statului a spus că ne adaptăm la o tehnologie nouă.

Reacția lui Zelenski după ce Putin a respins oferta unei întâlniri față în față: „Nu vrea să pună capăt războiului”

Vladimir Putin a respins oferta președintelui ucrainean, Volodimir Zelenski, de a avea o întâlnire față în față.