Ipostaza in care si-au surprins doi copii mama. "Erau prietenii nostri, nu mai vrem s-o vedem"

61235654

O femeie de 35 de ani si-a dezamagit cumplit cei doi baieti de 5 si 10 ani, iar acestia nu mai vor sa o vada niciodata. “Ne este rusine cu ea, nici la scoala nu mai putem sa mergem”.

Femeia, Courtney Sue Reschke, din Idaho, Statele Unite, a fost arestata pentru ca a intretinut relatii sexuale cu patru baieti minori, prieteni cu fiul ei cel mai mare. Femeia “i-a convins” pe cei patru dupa ce le-a dat alcool, potrivit Daily Mail.

Ancheta politiei a scos la lumina amanunte socante din acest caz. Courtney Sue Reschke facea sex cu unul din cei patru baieti cand fiul ei de 5 ani a intrat in dormitor. Ea si-a ignorant copilul si a continuat sa faca sex.

Se pare ca acest incident a declansat ancheta politiei. Baietelul a povestit vecinilor ce a vazut, iar acestia au sesizat autoritatile.

Courtney Sue Reschke a avut toate cele patru relatii interzise anul acesta. Dupa ce i s-au dovedit faptele, ea a fost arestata. Copiii ei sunt foarte jenati de cele intamplate, refuza sa mai mearga la scoala si au spus ca nu mai vor sa-si vada mama niciodata.

Citeste si: Site cunoscut, implicat intr-un scandal sexual. Nu poti sa crezi ce se intampla acolo

 

Articol recomandat de sport.ro
FOTO ȘI VIDEO ”Cea mai tare reclamă a deceniului!” Messi, Ronaldo, Mbappe și Vinicius, reuniți la aceeași masă înainte de Mondial
FOTO ȘI VIDEO ”Cea mai tare reclamă a deceniului!” Messi, Ronaldo, Mbappe și Vinicius, reuniți la aceeași masă înainte de Mondial
Citește și...
Cea mai bună zi din ultimii trei ani pentru bursele europene joi. Pauza tarifară anunțată de Trump a contribuit la creșteri

Bursele europene au încheiat ziua de joi în creştere puternică, după ce preşedintele american Donald Trump a anunţat o suspendare temporară a noilor tarife impuse majorităţii partenerilor comerciali ai SUA, în pofida incertitudinilor. 

O femeie din Suceava a distrus cu pietre mașina unei polițiste. De ce s-a răzbunat pe agentă

O femeie din orașul sucevean Milișăuți a provocat distrugeri mașinii personale a unei polițiste, chiar în fața sediului de Poliție, supărată că a fost întreruptă în timpul unei partide de sex.

Și-a spălat adidașii cu detergent și i-a luat în picioare. L-a prins ploaia, iar pățania lui a devenit virală

Postarea unui tânăr care și-a spălat adidașii cu detergent, iar apoi aceștia au făcut clăbuci în ploaie, a devenit virală.

Recomandări
Surse: România vrea să negocieze cu Pfizer. Ce ar putea primi în schimbul vaccinurilor de 600 de milioane de euro

România caută soluții pentru plata celor 600 de milioane de euro către compania Pfizer după ce a pierdut procesul la Bruxelles. 

Miza enormă pentru România din spatele războiului din Iran, mai ales pe fondul recesiunii tehnice

Din cauza conflictului din Orientul Mijlociu sunt în pericol afaceri care ar putea aduce în România anul acesta 3,7 miliarde de dolari. Exporturile către țările din regiune se desfășoară cu dificultate. 

Ciclonul Erminio a lovit România, după pagube majore provocate în Grecia și Italia. Două coduri galbene de vreme rea

Ciclonul Erminio, care a luat o viață și a provocat pagube în Italia și Grecia, a ajuns și în România. Intensitatea la noi în țară este mai scăzută, dar ne așteaptă câteva zile de ploi abundente și vânt.