Caine pitbull, uitat de un barbat pe bancheta din spate a unui taxi. Soferul a decis in final sa il adopte

×
Publicitate

Unii isi uita ochelarii de soare, telefonul sau chiar portofelul pe bancheta din spate a unui taximetru. Un barbat din Statele Unite si-a lasat insa propriul catel, o femela pitbull pe nume Honey.

Soferita a incercat sa il gaseasca pe proprietar cu ajutorul aplicatiei prin care acesta ceruse masina. Dar numarul de telefon fusese deconectat, iar la adresa indicata nu raspundea nimeni.

Asa ca Honey s-a ales cu o noua stapana. Femeia sufera de diabet si vrea sa dreseze cainele ca sa o alerteze atunci cand glicemia ii ajunge la un nivel periculos.

Articol recomandat de sport.ro
FOTO Diletta Leotta, fără inhibiții în vacanță. Fotografii îndrăznețe cu partenera lui Karius: ”Ești o zeiță”
FOTO Diletta Leotta, fără inhibiții în vacanță. Fotografii îndrăznețe cu partenera lui Karius: ”Ești o zeiță”
Citește și...
Adolescent de culoare, impuscat mortal de un politist, dupa ce l-a amenintat cu arma. Faptele de care era acuzat. VIDEO

Moarte stupida pentru Curtis Deal, un adolescent de culoare din orasul american Baltimore in varsta de 18 ani. Baiatul fugea de politie, iar in momentul in care a indreptat arma catre agenti a fost impuscat de patru ori.

A murit taiat de sticlele pe care le furase din magazin, dupa ce a fost pus la pamant de paznicul localului

Incident socant in fata unui magazin din comitatul britanic Wiltshire. Un barbat de 30 de ani, care ar fi furat mai multe sticle, a murit pe loc atunci cand a fost pus la pamant de bodyguardul supermarketului.

Cea mai scumpa ceasca de cafea se vinde in New York. Cat costa doza de licoare adusa din Panama

Cea mai scumpa ceasca de cafea se vinde in New York cu 18 dolari. Licoarea aromata este facuta din boabe arabica, importate din Panama.

Recomandări
„O Europă mai suverană”. România a primit prima plată de 2,5 miliarde de euro din cadrul mecanismului de apărare SAFE

România a primit, miercuri, prima plată în valoare de 2,5 miliarde de euro, în cadrul instrumentului de apărare ''Acţiunea de Securitate pentru Europa'' (SAFE).

Legea integrității a fost votată cu amendamentul Fritz. Senatorii au adoptat proiectul de care depind 770 de milioane de euro

Senatorii au adoptat prin vot Legea ANI, cunoscută și drept ”Legea integrității”, care este jalon în PNRR și de care depind aproximativ 770 de milioane de euro pentru România, termenul fiind 31 august. Senatul este cameră decizională.

Romsilva a cheltuit 2,7 milioane de lei pe un sediu ca o cabană de vânătoare. Diana Buzoianu: „S-au aruncat milioane de lei”

Regia Națională a Pădurilor Romsilva a cheltuit 2,7 milioane de lei pentru un sediu în județul Prahova, construit după modelul unei cabane vânătorești.