A crezut ca a cunoscut sufletul pereche. Ce i-a spus insa la prima intalnire a trimis-o la psiholog

tanara

O tanara din Marea Britanie, in varsta de 20 de ani, a crezut ca a cunoscut sufletul pereche la petrecerea de Revelion. Nu avea sa fie asa, iar acum femeia are nevoie de ajutor.

"Am fost la o petrecere de Revelion si acolo l-am cunoscut. Are 24 de ani si mi s-a parut perfect pentru mine. La finalul serii m-a invitat la el. Am baut mult, dar nu am facut sex. A doua zi mi-a zis ca si-ar dori sa mai iesim. Am fost fericita cand l-am auzit, dar la prima intalnire mi-a spus ca nu isi doreste decat sex ocazional. Sexul cu el este incredibil, insa, cred ca imi doresc mai mult", a scris fata psihologului The Sun.

"Mi-a povestit ca fosta lui iubita era obsedata de control. Planifica totul in relatia lor, chiar si cand sa faca sex. Mai mult, ea a stabilit si data nuntii si se astepta ca el sa accepte. Mi-a spus ca a reusit cu greu sa o paraseasca, pentru ca nu accepta un refuz. Cred ca a ramas marcat de acea relatie si de asta nu imi mai doreste un angajament", a continuat tanara.

"Nu stiu daca sa ma mai vad cu el pentru ca imi este teama sa nu ajung sa il iubesc si sa sufar", a precizat fata.

Psihologul a sfatuit-o sa discute deschis cu el si sa ii spuna ca nu poate accepta la infinit aceasta situatie, iar daca el nu va schimba nimic in atitudinea lui, atunci sa puna capat acestei povesti.

Citește și
papa francisc
"Casatoria e intre un barbat si o femeie." Vaticanul critica legea privind homosexualii din Franta
Articol recomandat de sport.ro
O personalitate celebră, printre victimele cumplitei tragedii din Elveția în noaptea de Revelion: ”Suntem șocați”
O personalitate celebră, printre victimele cumplitei tragedii din Elveția în noaptea de Revelion: ”Suntem șocați”
Citește și...
"Nu am mai facut sex de patru luni". Declaratia la care niciun barbat nu se astepta din partea ei

Daca anul trecut lumea intoarcea privirea in alta directie cand aparea in costum de baie, acum lucrurile s-au schimbat. In 12 luni, vedeta din Marea Britanie a slabit considerabil si arata foarte bine.

"Casatoria e intre un barbat si o femeie." Vaticanul critica legea privind homosexualii din Franta

Decizia Parlamentului Frantei in favoarea casatoriilor intre persoane de acelasi sex reprezinta o "optiune ideologica" si refuza sa fie acceptata de "largi segmente ale societatii", acuza publicatia Vaticanului, Osservatore Romano.

Recomandări
Un cetățean român, posibil dispărut în urma catastrofei din Elveția. Anunțul făcut de MAE
Un cetățean român, posibil dispărut în urma catastrofei din Elveția. Anunțul făcut de MAE

Ministerul Afacerilor Externe a confirmat, vineri, că este în contact cu familia unui cetățean român presupus dispărut în urma incendiului, iar reprezentanții consulari acordă asistența necesară.

Lapoviţă şi ninsori în mai multe zone din țară. Meteorologii au emis cod galben şi portocaliu. Unde se va depune zăpada
Lapoviţă şi ninsori în mai multe zone din țară. Meteorologii au emis cod galben şi portocaliu. Unde se va depune zăpada

Meteorologii au emis, vineri, mai multe avertizări cod galben şi cod portocaliu de precipitaţii şi vânt puternic, care vizează mai multe regiuni ale ţării şi zonele montane, până sâmbătă seară.

VIDEO. Avalanșă de proporții la Bâlea Lac. Cum au declanșat-o doi schiori
VIDEO. Avalanșă de proporții la Bâlea Lac. Cum au declanșat-o doi schiori

O avalanşă de mari dimensiuni s-a produs, vineri, în zona Bâlea Lac din Munţii Făgăraş, fiind declanşată accidental de doi schiori, care au reuşit totuşi să scape nevătămaţi, au anunţat reprezentanţii serviciului Salvamont Sibiu.