Sperietura teribila pentru o familie din Timisoara. Vezi ce era sa pateasca fiul lor de numai 5 ani

×
Publicitate

 Scena s-a petrecut joi seara, intr-un supermarket din Timisoara.

 Intr-o clipa de neatentie, copilul, care se afla la cumparaturi cu parintii, s-a apropiat de un raft, moment in care de pe acesta a cazut un obiect si l-a lovit in cap. Alertati, parintii au dat de urgenta alarma la 112.

Un echipaj SMURD s-a deplasat la fata locului pentru a-i acorda primele ingrijiri medicale. Din fericire, micutul nu s-a ales cu rani grave, dar sperietura a fost una extrem de puternica pentru el si pentru parintii lui.

Articol recomandat de sport.ro
Maya Jama a ”rupt” internetul cu ultima postare, după ce Ruben Dias s-a afișat cu noua iubită
Maya Jama a ”rupt” internetul cu ultima postare, după ce Ruben Dias s-a afișat cu noua iubită
Citește și...
180 de tigani au ajuns joi pe aeroportul din Timisoara. Francezii i-au izgonit din orasele lor

  Zeci de pirande si puradei au descins ieri pe aeroportul din Timisoara, plini de amaraciune ca francezii i-au izgonit din orasele lor.

Doua familii de rromi au transformat parcarea unui centru comercial din Timisoara in camp de lupta

Este vorba despre un conflict mai vechi dintre doua familii de rromi din Timisoara.

Vine weekendul, incepe distractia! Vezi aici ce evenimente pregatesc cluburile din Timisoara

 In acest sfarsit de saptamana avem parte de o multime de petreceri si concerte in orasul de pe Bega.

Recomandări
Planul pentru cel mai negru scenariu la Cernavodă. Autoritățile vor să aducă apă cu cisterna dacă Dunărea scade la un metru

Guvernul anunță noi măsuri pe Dunăre prin care să asigure în viitor suficientă apă pentru răcirea reactoarelor centralei de la Cernavodă.

Reacția lui Nicuşor Dan la dezvăluirile despre șeful SPP Lucian Pahonțu: „Nu e în această situaţie”

Nicuşor Dan respinge acuzaţiile prezentate în mass-media despre Lucian Pahonţu, menţionând că şeful SPP nu a participat la reprimarea manifestanţilor în timpul Revoluţiei din 1989 sau ulterior.

Imaginile surprinse de salvatori cu nava scufundată în mare, lângă Sfântu Gheorghe. „Au spus doar că au avut un incendiu”

Operațiune dramatică de salvare în Marea Neagră, după ce o navă comercială sub pavilionul Republicii Dominicane a luat foc și s-a scufundat în zona economică exclusivă a României.