Acest barbat a disparut de acasa pe 2 septembrie. Cine l-a vazut e rugat sa sune de urgenta la 112

61379650

In dimineata zilei de 2 septembrie, Emil Gros, un barbat in varsta de 73 de ani din Deva, a disparut. Cine l-a vazut este rugat sa sune imediat la 112.

Cine poate oferi informatii despre barbatul din imagine este rugat sa sune urgent la 112.

Barbatul in varsta de 73 de ani este din Deva si a disparut in dimineata zilei de 2 septembrie, in timp ce se indrepta cu trenul spre Baile Herculane.

Are 1,80 inaltime, aproximativ 85 de kilograme, par grizonat.

Purta incaltaminte neagra, pantaloni gri din tercot, tricou alb cu verde si o jacheta bej.

Semn distinctiv: lipsa primelor falange de la mana dreapta. Raspunde la numele EMIL GROS.

emil gros
Articol recomandat de sport.ro
FOTO Partenera unui tricolor, postare de cinci stele pe rețelele sociale: ”Strălucești! Ești superbă”
FOTO Partenera unui tricolor, postare de cinci stele pe rețelele sociale: ”Strălucești! Ești superbă”
Citește și...
Cetățenii Uniunii Europene pot da în judecată casele de pariuri online să le returneze banii pierduți. Cu o singură condiție

Cetățenii Uniunii Europene pot da în judecată casele de pariuri online să le returneze banii pierduți, dacă jocurile respective erau ilegale la momentul plasării pariurilor, chiar dacă între timp situația legală s-a schimbat. 

Comitetul Consiliului Europei pentru prevenirea torturii: Situații îngrijorătoare în unele spitale de psihiatrie din România

Comitetul Consiliului Europei pentru prevenirea torturii şi a tratamentelor sau pedepselor inumane sau degradante (CPT) a descoperit cazuri de pacienți chinuiți cu electroșocuri și bătuți cu pumnul în spitale de psihiatrie din România.

Clădiri industriale vechi renasc în proiecte urbane, din bani europeni. Ce spații moderne apar în Timișoara, Arad și Reșița

Unele dintre vechile clădiri industriale prind din nou viaţă şi se transformă în spații moderne. De exemplu, hale unde, în trecut, se reparau tramvaiele, vor deveni acum locuri pentru concerte sau expoziţii.

Recomandări
Ce rol ar putea avea România în Strâmtoarea Ormuz. „Nu va fi o acțiune militară”

Chiar în timp ce liderii occidentali discutau cum să securizeze navigația prin Strâmtoarea Ormuz, Iranul a provocat surpriza, anunțând că a deschis strâmtoarea pentru toate navele comerciale. 

Bolojan poate rămâne premier și dacă iese PSD din Guvern. Fost judecător CCR: „Rotește miniștri. Poate să stea și doi ani”

Premierul Ilie Bolojan răspunde atacurilor lansate de social-democrați, care îi cer demisia din fruntea Guvernului și spune că a aprins becul în cămara cu șobolani.

Marile companii aeriene au anulat din curse, inclusiv spre România. Mulți evită să își planifice de acum vacanțele

Primele mari companii aeriene, precum Lufthansa, KLM sau SAS Scandinavian Airlines, au anulat deja mai multe curse. În acest context tensionat, mulți români evită să își mai planifice o vacanță.