Ziua sotie de parlamentar, noaptea prostituata. Ia 70 de lire pe partida

60444017

Un parlamentar britanic, membru al Partidului Conservator si apropiat al premierului Cameron, a aflat cu stupoare ca sotia lui presteaza cu spor in trei bordeluri, dupa ce jurnalistii de la Sunday Mirror au filmat-o cu o camera ascunsa.

Ziua sotie de parlamentar, noapte prostituata. Vrea 70 de lire de partida
Vestea ca sotia parlamentarului, in varsta de 39 de ani, isi vinde trupul prin bordelurile din Marea Britanie nu este una foarte fericita nici pentru premierul David Cameron, care l-a sustinut pe Mike Weatherley (53 de ani), in campania electorala.

Mike Weatherley, care are la activ doua casnicii esuate, si-a intalnit actuala sotie, pe Carla, in tara natala a acesteia, Brazilia, in urma cu zece ani. Femeia se prostitua inca de pe vremea aceea, insa parlamentarul sustine ca nu stia nimic de  ocupatiile femeii.

Asadar cei doi au inceput o relatie, iar Weatherley, tata a trei copii, i-a cumparat acesteia un apartament de lux in Copacabana. Mai tarziu a convins-o apoi pe femeie sa se mute cu el in Marea Britanie.

Ziua sotie de parlamentar, noapte prostituata. Vrea 70 de lire de partida
In 2003, Mike Weatherley a luat-o de sotie pe Carla, mai tanara decat el cu 16 ani. Pe certificatul de casatorie scria ca femeia era casnica si, pentru un timp, Carla chiar lasase in urma trecutul rusinos de prostituata.

In februarie 2010, in timp ce sotul ei se pregatea de campania electorala pentru alegerile legislative, femeia a revenit la vechile obiceiuri. Iar vinerea trecuta, cand jurnalistii de la Sunday Mirror au vizitat-o la un salon de masaj inarmati cu o camera ascunsa, Adriana, caci acesta este numele de scena, le-a oferit o serie de servicii sexuale, inainte sa isi dea jos hainele si sa danseze dezbracata in fata lor.

 

Articol recomandat de sport.ro
Derapaj incredibil în timpul finalei Spania - Argentina: „Sunt niște porci, niște escroci, niște bătăuși”
Derapaj incredibil în timpul finalei Spania - Argentina: „Sunt niște porci, niște escroci, niște bătăuși”
Citește și...
Belgia acordă părinților încă 5 zile libere pentru fiecare nou-născut. Mamele primesc 15 săptămâni de concediu

În Belgia, proaspeții părinți vor primi încă 5 zile libere pentru fiecare nou-născut.

Doi tineri care erau în vacanță în Florida au devenit părinți la doar câteva ore după ce au aflat că așteaptă un copil

Surpriză de proporții pentru un cuplu din statul american Rhode Island. Cei doi au devenit părinți la doar câteva ore după ce au aflat, pentru prima dată, că așteaptă un copil.

Una din șase femei cu endometrioză renunță la serviciu. Boala le schimbă viața și cariera

Una din șase femei diagnosticate cu endometrioză renunță la locul de muncă din cauza bolii, potrivit datelor prezentate în cadrul unei anchete privind impactul afecțiunii asupra vieții profesionale a femeilor din Marea Britanie, citată de BBC.

Recomandări
Caniculă și furtuni în toată țara. Ministerul Mediului a convocat Comitetul pentru Situații de Urgență

Ministrul Mediului, Diana Buzoianu, a convocat Comitetul ministerial pentru situații de urgență pentru a evalua efectele avertizărilor meteo și măsurile necesare pentru protejarea populației.

Rusia a lansat unul dintre cele mai agresive atacuri cu rachete balistice de până acum, în războiul cu Ucraina

Rusia a lansat unul dintre cele mai ample atacuri cu rachete balistice împotriva Ucrainei de la declanșarea invaziei sale pe scară largă, în urmă cu mai bine de patru ani.

Spania a câștigat Cupa Mondială 2026 după 1-0 cu Argentina. Ferran Torres a adus victoria în minutul 106

Selecţionata Spaniei a câştigat al doilea său titlu mondial la fotbal, după ce a învins Argentina cu scorul de 1-0 (0-0, 0-0), după prelungiri, duminică, pe New York/New Jersey Stadium, în finala turneului găzduit de Statele Unite, Mexic şi Canada.