Joc sexual intr-o scoala din Polonia: castiga cine ajunge ultimul la orgasm

60426244

Cinci fete de 14 si 15 ani din Ostroda, nordul Poloniei, au ramas insarcinate dupa ce au participat la un joc sexual numit “Steaua” sau “Soarele”.

Va intrebati probabil care sunt regulile jocului. Simplu! “Fetele se intind pe podea, in cerc, cu mainile impreunate si ochii inchisi, iar baietii fac sex cu ele, pe rand. Castigatorul este baiatul care reuseste sa ajunga ultimul la orgasm”, explica un elev.

Insa distractia a luat sfarsit cand fetele au inceput sa ramana insarcinate. “Anul acesta cinci fete au ramas insarcinate”, a spus Anna Czarnocka, directorul scolii.

Anchetatorii polonezi care cerceteaza cazul s-au plans ca profesorii si parintii nu coopereaza cu autoritatile. In plus, nimeni nu vorbeste despre sex la scoala si nu exista un psiholog care sa le explice elevilor ca jocul poate duce la sarcini nedorite.

Adolescentii nu folosesc niciun fel de protectie in timpul actului sexual.

Articol recomandat de sport.ro
Maya Jama a ”rupt” internetul cu ultima postare, după ce Ruben Dias s-a afișat cu noua iubită
Maya Jama a ”rupt” internetul cu ultima postare, după ce Ruben Dias s-a afișat cu noua iubită
Citește și...
Uluitor! "Fantoma din fotografie sunt eu, acum 42 de ani"

Calatoriile in timp sunt posibile? Dar regenerarea celulara? Sau poate e doar eul meu care imi spune sa scap de fantomele trecutului… Sunt dileme la care un barbat de 64 de ani din Marea Britanie nu a gasit inca un raspuns.

Crater urias in pamant! O cladire a cazut in el! Un mort, zeci de disparuti

Furtuna tropicala Agatha face ravagii in Guatemala! Cel putin o persoana si-a pierdut viata, iar altele sunt date disparute, dupa ce o cladire de trei etaje a picat pur si simplu intr-o groapa imensa aparuta peste noapte.

Se incing spiritele intre israelieni si turci: cine pe cine a atacat?

O inregistrare video dramatica, filmata in Mediterana in timpul raidului israelian asupra flotei cu ajutoare pentru palestinieni, a ajuns in presa.

Recomandări
SURSE: Președintele Nicușor Dan va face o nouă desemnare de premier la începutul lunii septembrie

Președintele Nicușor Dan va face o nouă desemnare de premier la începutul lunii septembrie, fără să mai organizeze consultări politice oficiale cu partidele, au precizat pentru Știrile Pro TV surse apropiate de Palatul Cotroceni.

Planul pentru cel mai negru scenariu la Cernavodă. Autoritățile vor să aducă apă cu cisterna dacă Dunărea scade la un metru

Guvernul anunță noi măsuri pe Dunăre prin care să asigure în viitor suficientă apă pentru răcirea reactoarelor centralei de la Cernavodă.

Cel mai în vârstă monarh din Europa, Regele Harald al Norvegiei, a decedat la vârsta de 89 de ani

Regele Harald al V-lea al Norvegiei, care a plecat în exil în Statele Unite încă din copilărie, în timpul ocupației naziste a țării sale natale, a murit la vârsta de 89 de ani.