Cel care si-a macelarit fosta iubita ii ameninta acum si familia

×
Publicitate

Criminalul feroce care si-a ucis fosta iubita cu 25 de lovituri si care le transmite acum si rudelor ei ca le va face la fel umbla in libertate. 

Rudele Catalinei nu si-au revenit din soc. Au vazut-o cum se stinge sub ochii lor, iar acum se tem ca fostul ei iubit le va face rau si lor sau copilului de cinci ani, ramas in urma tinerei.

Ca sa fie siguri ca nu se repeta tragedia, politistii nu se dezlipesc de familia femeii. Mai ales ca mama si fiica ei se simt amenintate.

"Au zis ca au primit mesaj ca le omoara toata familia", spune o vecina.

Catalina a fost asasinata joi seara, in fata blocului ei. Fostul iubit, de care nu mai voia sa auda de patru luni, a injunghiat-o si a disparut. Suspectul, in varsta de 32 de ani, de loc din comuna Bradeni-Sibiu, n-a mai fost de gasit din momentul atacului.

Anchetatorii au dat publicitatii poza celui cautat cu rugamintea adresata oricui poate da informatii despre el, sa sune imediat la 112. 

Articol recomandat de sport.ro
FOTO A fost gimnastă de performanță și a devenit pilot de avion! "În ultimul an am zburat aproximativ 300.000 de kilometri"
FOTO A fost gimnastă de performanță și a devenit pilot de avion! "În ultimul an am zburat aproximativ 300.000 de kilometri"
Citește și...
Dubla tragedie pe soseaua Bucuresti-Targoviste

Au fost de-ajuns o clipa de neatentie si o manevra gresita pentru ca o soferita sa curme aseara viata unui tanar, pe soseaua Bucuresti Targoviste.

De la balul de absolvire a liceului in coma, la spital. L-au batut colegii

Un tanar de 18 ani din Bistrita a ajuns in coma la spital, direct de la petrecerea de absolvire a liceului. Baiatul a fost urmarit de mai multi colegi dupa bal si zbrobit in bataie.

Moarte suspecta in Mures: baut si batut pana si-a dat duhul

A murit din cauza bauturii sau din cauza bataii? Raspunsul trebuie sa-l afle politistii din Mures care au inca un caz de moarte suspecta.

Recomandări
Lucian Pahonțu, reacție la acuzațiile privind Revoluția: „Întreaga activitate s-a derulat în conformitate cu normele legale”

Nicușor Dan a declarat că șeful SPP Lucian Pahonțu nu este în situația celor care au participat la acțiunile de reprimare a protestatarilor din Decembrie '89 și de la Mineriada din iunie 1990.

Două noi centrale, la Constanța și Arad, au fost racordate la Sistemul Energetic Național. Când vor începe să funcționeze

Premierul interimar Ilie Bolojan anunță că două proiecte importante de modernizare a sistemelor de termoficare, finanțate prin PNRR, au fost racordate la Sistemul Energetic Național. 

Trump anunță „cel mai mare acord petrolier din istorie” cu Venezuela: „Va reduce considerabil prețul benzinei”

Preşedintele american Donald Trump a anunţat vineri încheierea unui acord în sectorul petrolier cu Venezuela, în virtutea căruia Statele Unite ar urma să-şi dubleze rezervele de petrol, transmit AFP şi Reuters.