Jucatorul agresat de Ganea rupe tacerea: Cauta demult un motiv sa ma bata

61362749

Cristian Muresan sustine ca Ganea i-a recunoscut ca echipa se face pe „pile” si ca nu se mai prezinta la U Cluj de frica antrenorului, chiar daca mai are doi ani de contract.

ProSport a realizat un interviu cu Cristian Muresan, jucatorul agresat de Gane. Acesta aduce acuze grave: „Mi se cereau bani, si mie, si altora”.


„Eram la Mogosoaia, a doua zi dupa ce am invins Rapidul, si faceam un scurt antrenament. Era un 4 contra 2, iar eu eram in mijloc, alaturi de Szekely. Am primit mingea printre picioare si a trebuit sa mai stam o tura. Imediat, Szekely mi-a dat un pumn in ochi si am decis sa parasesc sedinta de pregatire, fara sa comentez in vreun fel”, a povestit Cristi pentru ProSport.

Cititi interviul complet pe ProSport.

Articol recomandat de sport.ro
FOTO Cum a fost pentru Andreea Bujancă să înoate alături de un delfin: ”Recomand tuturor! Pentru mine a fost prima dată”
FOTO Cum a fost pentru Andreea Bujancă să înoate alături de un delfin: ”Recomand tuturor! Pentru mine a fost prima dată”
Citește și...
Clujul gazduieste in acest weekend cea de-a patra editie a Festivalul Transylvania History Days

Centrul pentru Dialog European si Diplomatie Culturala, organizeaza în perioada 18-20 august cea de-a patra editie a festivalului Transylvania History Days, eveniment ce va avea loc pe malul Somesului, la vest de podul Garibaldi.

UBB isi deschide portile pentru viitorii studenti

Universitatea Babes-Bolyai isi va deschide miercuri, 12 iulie 2017, portile pentru absolventii de liceu candidati la statutul de student. admitere.ubbcluj.ro/ro/licenta/taxe_scolarizare/

O noua reprezentatie pe strada Zaracatan: cel mai frumos show de echitatie din Romania se joaca din nou in weekend!

ZARACATAN este un spectacol de echitatie unic in Romania, un show in care artisti de nivel international combina numere de dresaj, gimnastica artistica, acrobatii, sarituri peste obstacole si teatru.

Recomandări
A doua zi a consultărilor informale de la Cotroceni. Sorin Grindeanu ar urma să se întâlnească cu Nicușor Dan

Continuă consultările informale organizate de Nicușor Dan după demiterea Guvernului Bolojan. La Cotroceni ar urma să ajungă Sorin Grindeanu, susțin surse din PSD pentru Știrile ProTV.

Avertismentul S&P după căderea Guvernului Bolojan. România riscă să ajungă în „junk”. „E nevoie de măsuri suplimentare”

Criza politică și colapsul coaliției de guvernare din România ar putea complica discuțiile privind bugetul pentru 2027, a avertizat Karen Vartapetov, analist specializat pe ratingurile suverane la S&P Global Ratings, transmite Reuters.

Administrația Trump consideră Europa un „incubator de amenințări teroriste”. Ce prevede noua strategie anteiteroristă a SUA

Administraţia Trump atacă Europa, pe care o numeşte „incubator de ameninţări teroriste”, precum şi „extremiştii de stânga”, în „Strategia Statelor Unite de combatere a terorismului”, un document publicat miercuri de Casa Albă, notează AFP.