Sunt iar probleme la U! Doi jucatori si-au depus memorii

60611381

Cei doi jucatori au si refuzat sa intre in teren inaintea jocului cu Gloria Bistrita, motiv pentru care a fost adus de urgenta Balauru.

Bosneag si Matache, in razboi cu „U”

"Chemati in mod sistematic sa-si renegocieze salariile, acestia au renuntat. Ionut Bosneag a bifat 5 meciuri in doua sezoane si a incasat suma totala de 554.291 lei. Florin Matache a bifat 35 de meciuri in trei sezoane si a incasat 737.961 lei", se mentioneaza pe site-ul oficial al lui "U".


 

Articol recomandat de sport.ro
FOTO | Iubita lui Sinner s-a fotografiat în costum de baie și a făcut valuri pe internet: ”Ești absolut spectaculoasă”
FOTO | Iubita lui Sinner s-a fotografiat în costum de baie și a făcut valuri pe internet: ”Ești absolut spectaculoasă”
Citește și...
Clujul gazduieste in acest weekend cea de-a patra editie a Festivalul Transylvania History Days

Centrul pentru Dialog European si Diplomatie Culturala, organizeaza în perioada 18-20 august cea de-a patra editie a festivalului Transylvania History Days, eveniment ce va avea loc pe malul Somesului, la vest de podul Garibaldi.

UBB isi deschide portile pentru viitorii studenti

Universitatea Babes-Bolyai isi va deschide miercuri, 12 iulie 2017, portile pentru absolventii de liceu candidati la statutul de student. admitere.ubbcluj.ro/ro/licenta/taxe_scolarizare/

O noua reprezentatie pe strada Zaracatan: cel mai frumos show de echitatie din Romania se joaca din nou in weekend!

ZARACATAN este un spectacol de echitatie unic in Romania, un show in care artisti de nivel international combina numere de dresaj, gimnastica artistica, acrobatii, sarituri peste obstacole si teatru.

Recomandări
Cum ar arăta Guvernul dacă trece moțiunea de marți. Noile alianțe pe care le caută partidele după vot

Partidele își pregătesc strategia după votul moțiunii pentru ambele variante. În timp ce social-democrații vor să refacă aceeași coaliție, PNL și USR resping o nouă colaborare cu ei și îi împing spre cei din AUR, cu care s-au aliat ca să dea jos Guvernul.

Pîslaru anunță câți bani primește România din PNRR pentru cererile de plată 3 și 4. Când va depune următoarea solicitare

Ministrul Investiţiilor şi Proiectelor Europene, Dragoş Pîslaru, consideră că este "un miracol" faptul că România a recuperat 350 de milioane de euro din sumele iniţial suspendate aferente cererii de plată nr. 3 din PNRR.

Moțiunea de cenzură împotriva Guvernului Bolojan – context, mize și scenarii

Parlamentul României votează, marți (5 mai), moțiunea de cenzură depusă împotriva Guvernului condus de Ilie Bolojan, într-un moment de tensiune politică accentuată și reconfigurare a majorităților parlamentare.