Cosmar intr-un club de noapte. Doua grupari de interlopi s-au omorat in bataie.IMAGINI SPECTACULOASE

×
Publicitate

Un ring de dans din Bacau a devenit unul de box cand mai multi interlopi, veniti la distractie, si-au amintit brusc ca aveau ceva de impartit cu un grup rival.

Cu gandul la niste neintelegeri mai vechi, barbatii au inceput sa se loveasca salbatic. In haosul general, clientii nevinovati s-au pomenit in pericol, iar medicii rugati sa panseze ranile scandalagiilor au tremurat si ei, dupa amenintari.

Pe imaginile filmate de o persoana aflata in club se vede cum scandalul se extinde de la un grup restrans de tineri la doua gasti mari. Mai intai, doi barbati dezbracati pana la brau se cearta cu un altul in tricou alb care, la un moment dat, loveste cu pumnul in stanga si in dreapta.

Conflictul ia amploare cand membrii ambelor grupuri sar in ajutorul celor implicati in bataie. Mai multe persoane se alearga prin discoteca si isi impart cu generozitate pumni, printre ceilalti clienti ai localului care incearca sa se tina deoparte si privesc uluiti scenele.

Pentru a-i potoli pe batausi, agentii de paza au folosit sprayuri lacrimogene. In urma scandalului, patru dintre tineri au ajuns la spital. Au fost adusi de camarazii lor, pusi si ei pe scandal, si putin a lipsit ca personalul medical sa nu fie luat la bataie.

In total, s-au impartit amenzi de 4000 de lei si 4 dosare penale pentru tulburarea linistii publice, ultraj contra bunelor moravuri si distrugere. Unii dintre acuzatii de astazi au fost si incarcerati in trecut pentru furturi peste granita.

Articol recomandat de sport.ro
Viral! Iubita l-a pus într-o postură jenantă chiar la prezentarea oficială
Viral! Iubita l-a pus într-o postură jenantă chiar la prezentarea oficială
Citește și...
Seful arbitrilor, arestat pentru ca a favorizat o echipa care a pierdut. Ce nu se leaga in dosar

Fluierul suna a final de cariera pentru presedintele Comisiei Centrale a Arbitrilor din Liga 1. Vasile Avram a primit un rand de catuse si 29 de zile de arest, dupa ce procurorii l-au acuzat de luare de mita.

S-a luptat cu un urs beat si a supravietuit. Clipele de cosmar pe care un bistritean nu le va uita

Un tanar din Bistrita Nasaud poate oricand sa joace rolul lui Old Shatter-hand intr-o noua ecranizare, daca nu cumva pe cel al lui Winnetou.

Fierbantu, fratele lui Sile Pietroi, arestat preventiv la Satu Mare. Cu ce l-au prins politistii

Stefan Fierbantu, unul dintre fratii vestitului Sile Pietroi, a fost arestat preventiv de politisti la Satu Mare. Impreuna cu doi camarazi a incercat sa sparga cateva apartamente aflate intr-o zona buna a orasului.

Recomandări
Scădere abruptă a inflației în iulie, cel mai redus nivel din ultimul an. Unde au existat scumpiri serioase

Ritmul scumpirilor a început să se domolească. Rata anuală a inflației a scăzut abrupt în iulie, cu 2,2 puncte procentuale, la 8,16%, de la 10,42% în iunie.

CCR dezbate azi noua lege ANI, care îi vizează pe Dominic Fritz și Mirabela Grădinaru. Nicușor Dan, PNL și USR au contestat-o

Curtea Constituţională a României dezbate, miercuri, sesizările formulate faţă de legea privind modificarea şi completarea unor acte normative în domeniul integrităţii. 

Accident înfiorător provocat de un tânăr fără permis, în Dâmbovița. Nimeni nu a supraviețuit

Un tânăr fără permis a provocat o tragedie de proporții, marți noapte, în județul Dâmbovița. Cu un pasager pe locul din dreapta, a intrat în depășire și a spulberat, cu mașina, 3 oameni care mergeau pe marginea drumului. Ulterior, vehiculul s-a răsturnat.