Iubitul Andreei Spatar, acuzat ca a impuscat un barbat in trafic, langa Gara de Nord

×
Publicitate

Rafuiala cu impuscaturi dupa o urmarire in trafic, in zona Garii de Nord din Bucuresti. Iubitul fotomodelului Andreea Spatar este acuzat ca a tras cu un pistol cu bile, intr-un barbat pe care tocmai il blocase cu masina.

N-a purtat singur razboiul: fratele lui, considerat capul gruparii Capone, il insotea. La audieri, toata lumea a vorbit despre un conflict care tot reizbucneste.

Povestea este complicata si incepe de la o rivalitate intre grupari. Pe de-o parte clanul Capone, cel condus de fratele iubitului Andreei Spatar. Pe de alta, cel al barbatului impuscat.

Acesta din urma s-a plans de curand la politie ca rivalul a intrat peste el in casa si l-a amenintat. Furiosi, cei gruparea Capone, adica partenerul Andreei Spatar, si fratele sau, ar fi vrut acum sa-i dea o lectie pentru plangerea depusa.

Cele doua fetite ale cuplului din masina blocata au fost martore la toata scena.

Tatal lor, impuscat in picior de iubitul Andreei Spatar, dupa cum sustin martorii, a fost dus imediat la spital. Pansat, s-a reintors la locul faptei ca sa reconstituie momentul.

Toti cei implicati au fost condusi la sectie, pentru lamuriri. Scandalul inca mocnea.

Fratele iubitului Andreei Spataru, cel pe care membrii familiei atacate il numesc capul rautatilor, se declara nevinovat.

In schimb, iubitul fotomodelului a explicat ca este un conflict mai vechi si ca si victima sa l-a atacat cu o sabie. Andreea Spatar nu a vrut sa comenteze in niciun fel cele intamplate.

Tanara a devenit cunoscuta in lumea mondena dupa ce a pozat intr-o revista pentru adulti. A aparut de asemenea la mai multe emisiuni TV.

Articol recomandat de sport.ro
Derapaj incredibil în timpul finalei Spania - Argentina: „Sunt niște porci, niște escroci, niște bătăuși”
Derapaj incredibil în timpul finalei Spania - Argentina: „Sunt niște porci, niște escroci, niște bătăuși”
Citește și...
Caniculă și furtuni în toată țara. Ministerul Mediului a convocat Comitetul pentru Situații de Urgență

Ministrul Mediului, Diana Buzoianu, a convocat Comitetul ministerial pentru situații de urgență pentru a evalua efectele avertizărilor meteo și măsurile necesare pentru protejarea populației.

Ce a cauzat pana de curent care a lăsat trei stațiuni de pe litoral fără alimentare. Turiștii au aprins lanterne și lumânări

Mai multe zone din sudul litoralului au rămas fără curent electric ore în șir sâmbătă seară și duminică dimineață. 

Un soldat, la un pas să se prăbușească în timpul ceremoniei de Ziua Aviației. I se făcuse rău din cauza căldurii

Soarele fierbinte era cât pe ce să facă o victimă la Ziua Aviației din Capitală, unde unui soldat i s-a făcut rău de la căldură. 

Recomandări
Caniculă și furtuni în toată țara. Ministerul Mediului a convocat Comitetul pentru Situații de Urgență

Ministrul Mediului, Diana Buzoianu, a convocat Comitetul ministerial pentru situații de urgență pentru a evalua efectele avertizărilor meteo și măsurile necesare pentru protejarea populației.

Rusia a lansat unul dintre cele mai agresive atacuri cu rachete balistice de până acum, în războiul cu Ucraina

Rusia a lansat unul dintre cele mai ample atacuri cu rachete balistice împotriva Ucrainei de la declanșarea invaziei sale pe scară largă, în urmă cu mai bine de patru ani.

Alertă în județul Tulcea. Populația, avertizată cu un mesaj RO-ALERT, după ce radarul MAPN a detectat ”o țintă aeriană”

Ministerul Apărării Naţionale a anunțat, duminică, faptul că sistemul său de supraveghere radar a detectat în ziua de 19 iulie, ora 13.19, ”o țintă aeriană la o distanță de aproximativ 15 km est de localitatea Vâlcove, Ucraina”.